Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Spring Creators Güncellemesi ne kadar sürede kurulacak?

Windows 10 Spring Creators Güncellemesi, önceki büyük güncellemeler ile kıyaslandığı oldukça kısa sürede bilgisayarınıza yüklenmiş olacak.

  • 28 Mart 2018
  • 74 kez görüntülendi.
Spring Creators Güncellemesi ne kadar sürede kurulacak?

Windows 10 Spring Creators Güncellemesi kurulumunu gerçekleştirirken, kullanıcılar bu defa öncekilere nazaran çok daha az süren bir bekleme süresi ile karşılaşacak gibi gözüküyor. Peki, Spring Creators Güncellemesi kurulumu ne kadar sürede tamamlanacak?

Windows 10 Spring Creators Güncellemesi 30 dakikada kurulacak!

Windows 10 için gelecek bir sonraki büyük güncellemenin 30 dakika içerisinde bilgisayarınıza kurulacağı paylaşılıyor. Önceki sürümleri kurmanın ise 1 veya 2 saat sürdüğünü hatırlatmak isteriz. Hatta Geçtiğimiz yıl sunulan Windows 10 Creators Güncellemesi, ortalama 85 dakikada kurulabiliyordu. Özellik güncellemesi işleminin hızlanmasında mühendislerin emeğinin büyük olduğu belirtiliyor.

Sürecin çevrimiçi ve çevrimdışı olmak üzere iki ayrı süreçte gerçekleşeceği açıklanıyor. Çevrimiçi kısmında, kullanıcının bilgisayarı gerekli güncelleme dosyalarını indiriyor ve arka planda cihaz batarya süresini veya sistem performansını etkilemeden çeşitli operasyonları gerçekleştiriyor. Çevrimdışı kısmında ise, işletim sistemi birkaç defa yeniden başlatılıyor ve güncellemenin uygulandığını dair ekranlar gösteriliyor. Çevrimdışı aşamasında işletim sistemi arka planında çalışan birçok güncelleme prosedürünün çevrimiçi aşamaya aktarıldığı da bilgiler arasında.

Görünen o ki Windows 10 güncellemelerini uygulamak zaman kaybı olmaktan çıkıyor.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/spring-creators-guncellemesi-kurulum-suresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik