Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Spectacles 2 sessizce onaylandı!

Snapchat’in pek de başarılı olamayan gözlük denemesi Spectacles için yepyeni planları olduğu, Spectacles 2’nin sessiz sedasız FCC onayını almasıyla birlikte ortaya çıktı.

  • 13 Nisan 2018
  • 66 kez görüntülendi.
Spectacles 2 sessizce onaylandı!

Snapchat’in pek de başarılı olamayan gözlük denemesi Spectacles için yepyeni planları olduğu, Spectacles 2‘nin sessiz sedasız FCC onayını almasıyla birlikte ortaya çıktı. Hakkında yalnızca birkaç dedikodu duyulan cihaz, giyilebilir video kamera olarak adlandırılıyor.

Spectacles 2 ne zaman gelecek?

Her ne kadar ismi henüz kesinleşmese de ikinci jenerasyon Spectacles ya da Spectacles 2 olarak adlandırabileceğimiz bu gözlüklerin çift kamera ile üretileceği hakkında dedikodular bir süredir ortalıkta dolanıyordu.

Ayrıca gözlüklerin fiyat etiketinin 300 dolar seviyelerinde olacağının tahmin edildiğini de belirtmemiz gerekiyor. İkinci jenerasyon Spectacles hakkında bilinen son şey ise cihazda bir de GPS özelliğinin yer alacağı.

İlk jenerasyon Spectacles ise aslında büyük ilgi görmüş fakat Snap Inc.’in ilginç kararların altına imzasını atması sebebiyle istenen düzeyde satış gerçekleştirememişti. Zira firma gözlükleri normal yollardan satmayı reddetmiş ve yaratılan beklentiyi karşılayacak bir envanter de hazırlayamamıştı.

Hal böyle olunca da cihaza olan ilgi gün geçtikçe azalmış ve firmadan yapılan açıklamaya göre 40 milyon dolar değerinde Spectacle, şirketin stoklarında satılmadan kalmıştı. Son dönemde insanların yavaş yavaş Instagram’a yönelmesini de göz önünde bulunduracak olursak, ikinci jenerasyon Spectacles’ın nasıl bir başarı sergileyeceğinin bilinmezliğini koruduğunu söylemek de mümkün.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/spectacles-2-sessizce-onaylandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik