Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

PlayStation için beklenen özellik bu hafta geliyor!

  • 12 Nisan 2019
  • 80 kez görüntülendi.
PlayStation için beklenen özellik bu hafta geliyor!

Sony, PlayStation kimliğinde isim değişikliği özelliğinin PS4 kullanıcıları için çok yakında geleceğini onayladı. Kuzey Amerika’daki oyuncular 10 Nisan tarihinden itibaren değişiklik yapabilecekken, Avrupa kullanıcıları söz konusu özellikten 11 Nisan‘dan itibaren faydalanabilecek.

PlayStation geri ödeme yapacak!

Sony, PlayStation Store’dan yapılan alışverişlerde geri ödeme politikasını kabul etti. Uygulama bugün başlıyor. Detaylar haberimizde!

PlayStation 4 sahipleri yararlanabilecek!

Sony’nin PlayStation Blog’unda yayınlanan raporla ilgili sosyal medya direktörü Sid Shuman, “PSN’deki çevrimiçi kimlik değişikliği özelliğinin bugün tüm PlayStation kullanıcılarına resmi olarak başladığını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Çevrimiçi kimlik isminizi bir web tarayıcı aracılığı ile değiştirebileceksiniz ve bu özellik bugünden itibaren kullanıma sunuluyor.” dedi.

Sony’nin isim değiştirme ile ilgili geç karar alması bir çok kullanıcı tarafından sert bir şekilde eleştiriliyordu. Böylece artık, kullanıcı adınızı değiştirebilecek, çok önceden koyduğunuz ve şu an kullanmaktan memnun olmadığın ID’den kurtulabileceksiniz.

Xbox sahipleri söz konusu özelliği uzun bir süredir kullanabiliyordu. Fakat özellik Xbox sahipleri için ücretli olarak sunuluyordu. Sony’nin bu özelliği ileride ücretli bir seçenecek haline getirip getirmeyeceği ise henüz bilinmezliğini koruyor. Bu arada özellikten sadece PS4 kullanıcılarının yararlanabileceğini belirtelim.

Siz ne düşünüyorsunuz? İsim değiştirme hakkınızı kullanacak mısınız? Bu özelliği bekliyor muydunuz? Yorumlarda belirtiniz.

https://shiftdelete.net/playstation-icin-beklenen-ozellik-bu-hafta-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri