PlayStation 5 geliştirici kiti ortaya çıktı! İşte tasarımı

  • 20 Ekim 2019
  • 46 kez görüntülendi.
PlayStation 5 geliştirici kiti ortaya çıktı! İşte tasarımı

PS 4‘ün üzerinden uzun bir zaman geçti. Sony ve Microsoft yeni konsollar için kolları sıvamış durumda. Bu konsollar arasında en ilgi çekici olan tahmin edebileceğiniz gibi gündemden düşmeyen PlayStation 5.

Bu sayede geliştiriciler konsol satışa sunulmadan önce oyunlarını hazır hale getirmek için çalışmalara başladı. Geliştiricilere dağıtılan cihazların yani PlayStation 5 geliştirici kitinin görüntüsü ortaya çıktı.

Sony Android 10 güncelleme listesi yayınlandı

Akıllı telefon üreticileri Android 10 güncellemesini telefonları ile buluşturmak için çalışmalarına tüm hızla devam ediyor. Android 10 güncellemesi alacak Sony modelleri belli oldu.

PlayStation 5 geliştirici kiti oldukça kaba duruyor

Geliştirici kitinin ortaya çıkmasından sonra gözler Sony tarafına çevrildi. Konsol çok kaba duruyor. Daha öncelerden de bildiğimiz üzere geliştirici kitleri, tasarımdan çok içinde barındırdığı teknoloji ile ön planda oluyor.

Bu ayın başında isimsiz bir kişi, Gizmodo editörlerine konsolun görüntülerinin olduğu birkaç mail göndermiş. Konsolun ön kısımlarında 5 adet USB-A girişleri görüyoruz. Bunlardan sadece 1 tanesi USB 2.0 versiyonu olarak tahmin ediliyor. Prototip bir model olduğu için ön kısmında reset, çıkar ve uyku modu gibi tuşlar yer alıyor.

Sony, yeni konsolunu muhtemelen 2020 Şubat ayında resmi olarak tanıtacak. Tanıtım tarihindeki cihaz tasarımının çok daha farklı olacağı herkes tarafından biliniyor.

https://shiftdelete.net/playstation-5-gelistirici-kiti-ortaya-cikti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri