Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Facebook Messenger özellikleri yenileniyor!

Facebook’un mesajlaşmak için kullanıcılarına sunduğu uygulaması Facebook Messenger özellikleri yenileniyor. İşte yeni gelecek özelliğin detayları!

  • 23 Nisan 2018
  • 69 kez görüntülendi.
Facebook Messenger özellikleri yenileniyor!

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger özellikleri yenileniyor. Gönderilen bir mesajı konuşmanın her iki tarafı için de silebilme özelliği ise yeni yayınlanacak özelliklerin başında geliyor.

Facebook Messenger özellikleri yakında yayında

Cambridge Analytica skandalı ortaya çıktıktan sonra Mark Zuckerberg’in Messenger gelen kutusundaki mesajlar ve insanlara gönderdiği iletiler Facebook tarafından silinmişti.

Kullanıcılar tabii ki bunu duymaktan dolayı memnun olmadılar. Facebook ise herkesin kullanabileceği mesaj silme özelliğini getirmek için söz verdi.

Messenger’ın iOS uygulamasında çekilen bir ekran görüntüsü, önümüzdeki haftalarda milyonlarca Facebook kullanıcısının ilk kez karşılaşacağı yeni bir pop-up mesajı olduğunu gösteriyor.

Pop-up uyarısında; “Bu mesajı silerseniz, bu konuşmadaki hiç kimse onu göremez. Bu geri alınamaz.” şeklinde bir ifade bulunuyor.

Özelliğin tam olarak nasıl işleyeceği ve Facebook’un bunu ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belli değil ancak WhatsApp’daki mesaj silme özelliğinden farklı olmayacağını düşünüyoruz.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/facebook-messenger-ozellikleri-yenileniyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik