YouTube Vanced alternatifi olacak 6 uygulama!

Reklamsız video izleme ve arka planda video oynatma gibi YouTube Premium özelliklerini ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunmasıyla ün yapan …

YouTube Vanced alternatifi olacak 6 uygulama!

Reklamsız video izleme ve arka planda video oynatma gibi YouTube Premium özelliklerini ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunmasıyla ün yapan uygulama YouTube Vanced, kısa süre kullanımdan kaldırıldı. Her ne kadar uygulama mevcut kullanıcılara hala açık olsa da Google‘ın radarına girdi.

Son olarak Google Play Protect, hala YouTube Vanced kullanan kişilere bir bildirim yollayarak uygulamayı silmeleri konusunda uyardı. Gelen bilgiler yakın zamanda YouTube‘un API’sinde bir değişiklik yaparak Vanced’i tamamen engelleyeceğini gösterdi. Peki YouTube Vanced alternatifi uygulamalar neler?

YouTube Vanced alternatifi uygulamalar

Her ne kadar Google gözünü tek bir uygulamaya dikse de aslında YouTube Vanced, pek çok alternatife sahip. Bunlardan bazıları ise en az onun kadar popüler. İşte hiçbir ücret ödemeden (1 tanesi hariç) reklamsız YouTube videoları izlemek için kullanabileceğiniz en iyi YouTube Vanced alternatifi uygulamalar.

Editörün notu: Listedeki uygulamaların çoğu YouTube’un telif haklarını ihlal etmektedir. Aynı zamanda korsan izleyerek içerik üreticilerin orijinal işlerine zarar vermektedir.

YouTube Premium

Youtube Vanced alternatifi uygulamalar listemizin bir numarası tabii ki de içeriklerin orijinal platformu YouTube. Aynı zamanda söz konusu içerikleri yasal olarak reklamsız izlemenin de tek yolu buradan geçiyor.

Aylık ve yıllık ödeme imkanı sunan uygulama, aynı zamanda öğrencilere de çeşitli indirimler sunuyor. Bu nedenle ilk olarak buraya bakmanızı ve sürekli kapanabilecek riskli uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Yine de zararlı olabilecek olsa da bedava alternatifler mevcut.

Uygulama Artıları Eksileri
NewPipe Reklamsız – Arka planda oynatma Google hesabı ile giriş yapılamıyor
SkyTube Reklamsız – Arka planda oynatma Google hesabı ile giriş yapılamıyor
LibreTube Reklamsız – Arka planda oynatma Google hesabı ile giriş yapılamıyor – Beta aşamasında
uYouPlus Reklamsız – Arka planda oynatma – iOS desteği – Google hesabı ile giriş Yükleme sorunları ve uygulama hataları
uBlock Origin Extension Reklamsız – Arka planda oynatma – Google hesabı ile giriş – PC uyumlu web tabanlı olduğu için video indirme gibi uygulama özelliklerine sahip değil.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası