Yeni Gear 360 kamera geliyor!

Samsung, yeni nesil Gear 360 kamera modeli için kolları sıvamış durumda. İşte, Gear 360 Round olarak anılan yeni model hakkında şimdilik bilinen detaylar.

Yeni Gear 360 kamera geliyor!

Samsung Gear 360 adlı çevresel kayıt yapma kapasitesine sahip olan sanal gerçeklik kamerası piyasaya çıkalı daha birkaç ay oldu. Öte yandan, görünen o ki şirket daha gelişmiş yeni bir model olan Gear 360 Round için hazır.

Samsung Gear 360 Round ne yenilikler sunuyor?

Gear 360 Round adını verdiği model için ticari marka başvurusunda bulunduğu fark edilen Samsung, donanım özellikleri konusunu ise gizli tutmayı başarmış. Ürünün model numarası RM-R260 olarak geçerken, şu anki modelin ise RM-R210 olduğunu not olarak düşelim.

Yeni Gear 360 için Round yani Yuvarlak ifadesinin kullanılması sebebi olarak ise, ürünün daha kompakt yapıda ve şu anki şekline göre daha küresel olarak sunulacak olması düşünülüyor. Tabii ki şimdilik bunlar tahminlerin ötesine geçemiyor.

Gear 360 Round kameranın 1-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan IFA 2017 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Yine de şirketin ticari marka başvurusu için erken davranmış olması ve Gear 360 Round için 2018 yılını bekleme ihtimali de düşünülüyor. Ek olarak, Samsung’un yeni Gear S akıllı saat ile Gear Fit 2 Pro ürünlerini de burada göstermesi kuvvetle muhtemel gözükmekte.

:: Size göre Samsung Gear 360 Round hangi yenilikleri sunmalı?

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/samsung-gear-360-round-ortaya-cikti-84649

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası