WhatsApp Android kullanıcılarına müjde!

WhatsApp Android kullanıcılarına müjde!

Günümüzün en popüler anlık mesajlaşma uygulaması, Android sürümünde uzun zamandır beklenen bir özelliğe nihayet kavuşuyor. İşte WhatsApp Android sürümünün yeni özelliği!

WhatsApp’ı sildirecek Kaizala uygulamasını denedik!

Sunduğu çok sayıda özellik ile hepsi bir arada çözüm niteliği taşıyan Kaizala uygulamasını kullanıma sundu. Bu uygulama WhatsApp’ın tahtını sallayabilir!

WhatsApp Android sürümüne kaydırarak cevap verme özelliği geliyor!

Günümüzün en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun bir süredir iOS sürümünde yer verdiği bir özelliğini nihayet Android sürümünde de kullanıma sunuyor.

2.18.300 kodlu beta versiyonunda ortaya çıkan bu özellik ile cevap vermek istediğiniz mesajı kolayca yana çekip alıntılayabiliyorsunuz. Güncel sürümde ise bu işlemi yapmak için cevap vermek istediğiniz mesajı seçip cevapla butonuna dokunmanız gerekiyor.

Yeni gelen özellik ile birlikte daha hızlı bir şekilde amacımıza ulaşıp kolayca mesajımızı yazabileceğiz. Özellikle grup konuşmalarında işleri daha da kolaylaştıracak olan bu özellik halihazırda beta sürümde kullanılabiliyor.

Diğer taraftan WhatsApp Android sürümünün yeni özelliğinin tüm kullanıcılara ulaşmasının bir ayı bulması bekleniyor. Peki sizce kaydırarak cevap verme önemli bir özellik mi?

https://shiftdelete.net/whatsapp-android-kullanicilarina-mujde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası