Warframe ne zaman iOS’a geliyor?

Digital Extremes’in beğenilen bilimkurgu RPG oyunu Warframe, iOS cihazlarda ne zaman piyasaya sürülecek? İşte detaylar!

Warframe ne zaman iOS’a geliyor?

Warframe ’in yakın zamanda hayata geçirilen çapraz oyun ve çapraz kaydetme sistemleri sayesinde oyuncular, farklı platformlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak PC, konsollar ve şimdi de iOS cihazlarda tutarlı ve sürükleyici bir deneyim yaşayabilecek.

Warframe, bu ay sonu iOS cihazlara geliyor

Warframe iOS entegrasyonu, oyuncuların Tenno koleksiyonlarına platformlar arasında erişebilmelerini sağlayarak, oynamayı seçtikleri cihazdan bağımsız olarak süreklilik ve erişilebilirlik sunuyor.

Warframe iOS çıkışının 20 Şubat’ta yapılmasıyla birlikte, hem deneyimli oyuncular hem de yeni oyuncular Warframe’in iOS cihazlarında da deneyimleyebilecekler. Oyunun topluluk odaklı anlayışı, platformlar arası oynama özelliği ile daha da güçleniyor.

Digital Extremes’in 2022 yılında çapraz platformda oynama ve kayıt edebilme özelliğini getirmesiyle Warframe, büyük bir oyuncu kitlesi kazandı.

Warframe’in çapraz kaydetme özelliğinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, Digital Extreme’in kapsamlı rehberini inceleyebilirsiniz. Bu kaynak, platformlar arasında sorunsuz bir geçiş yapmak ve optimum oyun deneyimi sağlamak için gerekli bilgileri içeriyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası