Uygun fiyatlı Nintendo Switch geliyor!

Uygun fiyatlı Nintendo Switch geliyor!

Switch platformu ile birlikte dünya çapında büyük başarılara imza atan Nintendo çok konuşulacak bir hamle imza atacak. Şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, çok yakın zaman içerisinde uygun fiyatlı Nintendo Switch ile bir araya gelebiliriz.

PUBG güncellendi! İşte tüm yenilikler!

Milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan PUBG için bugün devasa bir güncelleme yayınlandı. Peki, yeni PUBG güncellemesi oyunculara ne gibi yenilikler sunuyor? Gelin, yakından bakalım!

Uygun fiyatlı Nintendo Switch geliyor!

Bugün açıklanan mali raporlar ile beraber, toplamda 32 milyon adet Switch satmayı başaran şirket, ortalığı kasıp kavuran Nintendo 64’ün ardından ikinci büyük başarısına imza attığını duyurmuştu.

Bu başarısını ikiye katlamak amacıyla Nintendo, almış olduğu karar ile beraber söz konusu Switch platformunun bazı özellikleri kısıp daha uygun fiyatlı bir modelini ile karşımıza çıkacağı iddia edildi.

Aslında, uygun fiyatlı Nintendo Switch fikri ilk olarak Ekim ayında ortaya çıkmıştı. Şimdi de, yayınlanan son raporlar ile beraber söz konusu bu durum büyük ölçüde netlik kazanmış oldu.

Aktarılan bilgilere göre uygun fiyatlı Nintendo Switch konsolunda şirket, 90 dolar değerindeki TV bağlantısına yer vermeyecek. Böylece üretim maliyetlerini de kısabilecek olan şirket, bunun yerine USB-C bağlantısına yer verecek.

USB-C yardımıyla televizyona bağlanabilecek olan yeni oyun konsolu ile beraber hem maliyeti düşecek hem de daha kaliteli bir deneyim kullanıcılara sunulacak.

Bunun haricinde ekran bakımından da standart Switch platformuna kıyasla daha uygun fiyatlı bir ekran kullanacak olan şirket, böylece maliyetleri daha da aşağıya çekebilecek.

Tabii, şimdilik tüm bunların bir varsayımdan ibaret olduğunu da belirtelim. Ancak, son yayınlanan raporlarda sık sık uygun fiyatlı Nintendo Switch vurgusunun yapıldığını da özellikle belirtelim.

https://shiftdelete.net/uygun-fiyatli-nintendo-switch-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası