Trugo’dan bayram fırsatı! Tüm elektriklilere yüzde 50’ye varan indirim

Trugo şarj istasyonu fiyatları bayramda indirim alacak. 16 Haziran tarihinden itibaren istasyonlarda yüzde 50’ye varan indirim olacak.

Trugo’dan bayram fırsatı! Tüm elektriklilere yüzde 50’ye varan indirim

Togg, kesintisiz şarj deneyimi için Trugo markasıyla Türkiye’nin farklı bölgelerindeki cihaz kurulumlarını hızlandırdı. İlk cihazlarını İstanbul ve Ankara arasındaki en önemli geçiş noktası olan Bolu’da kuran şirket, 81 ilde şarj istasyonuna sahip. Bu kapsamda bayram tatili boyunca Trugo istasyonlarında yüzde 50’ye varan indirim sunulacak.

Trugo şarj istasyonu fiyatları bayramda indirimli

Trugo, 16 Haziran tarihi itibarıyla başlayacak Kurban Bayramı tatilini fırsata dönüştürdü. Elektrikli araç şarj istasyonlarında önemli bir indirim kampanyası başlattı. 16-19 Haziran tarihleri arasında tüm Türkiye genelindeki Trugo istasyonlarında yüzde 50’ye varan indirimler uygulanacak.

Kampanya, elektrikli otomobil sahiplerine ciddi oranda avantaj sağlayacak gibi duruyor. Şirketin açıklamasına göre indirim kampanyası 16 Haziran 00.00’dan başlayıp, 19 Haziran 23.59’a kadar devam edecek.

Trugo istasyonlarından şarj dolumu yapan tüm elektrikli otomobil kullanıcıları, normal şarj fiyatlarının yarısı oranında ücret ödeyecek. Kampanya sayesinde elektrikli araç kullanımı da teşvik edilmiş olacak.

180 kW ve üzeri cihazlarla tüm elektrikli araç kullanıcılarına kesintisiz bir deneyim sunmayı hedefleyen Trugo, yüksek performanslı şarj cihazlarıyla bir bataryanın doluluk oranının 30 dakikadan daha kısa sürede yüzde 20’den yüzde 80’e ulaşmasını sağlıyor.

Türkiye genelinde bir şarj ağına sahip olan Trugo, 150 kW ve üzeri ultra hızlı şarj istasyonları sınıfında lider olduğunu açıkladı. Cihazlar, yüzde 100 yenilenebilir enerji kaynakları kullanılıyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası