Steam, Oyunlarınız için DLC’ler özelliğini kullanıma sundu! Nasıl kullanılır?

Steam, kütüphanenizdeki oyunlar için indirilebilir içerikleri görebileceğiniz Oyunlarınız için DLC’ler özelliğini kullanıma sundu.

Steam, Oyunlarınız için DLC’ler özelliğini kullanıma sundu! Nasıl kullanılır?

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazaları arasında yer alan Steam, her geçen gün sunduğu yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini yükseltmeye devam ediyor. Şimdi ise platform, kütüphanenizdeki oyunlarınız için tüm DLC’lerİ görebileceğiniz özelliği kullanıma sundu. Peki nasıl kullanılır?

Steam, Oyunlarınız için DLC’ler özelliğini kullanıma sundu!

DLC, oyunlarınızdan daha fazla keyif alabilmek için ek içerikler sunar. Bunlar; yeni haritalar, karakterler, arabalar, silahlar, seviyeler ve seçenekler olabilir. Böylelikle oyunun süresi uzamış olur. DLC’ler geliştiriciler tarafından yayınlanır ve ayrı bir ücret ödemeniz gerekir.

Steam, kısa süre önce “Oyunlarınız için DLC’ler” özelliğini kullanıma sundu. Bu özellik, kütüphanenizdeki oyunlar için alabileceğiniz tüm ücretli ve ücretsiz indirilebilir içerikleri keşfetmenize imkan sağlıyor.

DLC’leri keşfetmek için Önce Yakın Zamanda Oynananlar ve Yakın Zamanda Çok Oynananlar seçenekleri bulunuyor. İlki, en son oynadığınız oyunları, ikincisi ise en fazla zaman ayırdığınız oyunlar için öneriler sunuyor.

Oyunlarınız için DLC’ler özelliğine ulaşmak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Hesabınız açık değilse giriş yapmanız gerektiğini belirtelim. Öte yandan, burada kütüphanenizdeki oyunların sayısını da görebilirsiniz.

Steam, son zamanlarda kişiselleştirilmiş özelliklere oldukça önem vermeye başladı. Öyle ki platform, kısa süre önce de hesap istatistiklerini görebileceğiniz Steam Retrospektifini kullanıma sunmuştu. Bu özellik sayesinde hangi dönemlerde ne kadar oyun oynadığınızı ayrıntılı şekilde görebiliyorsunuz. Ayrıca profiliniz ile ilgili diğer detaylar da yer alıyor.

Steam, Oyunlarınız için DLC’ler ile oyuncuların kaçırmış olabilecekleri içerikleri öne çıkarmayı hedefliyor. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası