PlayStation Plus 2021 Mart oyunları açıklandı!

PlayStation oyuncularının her ay tek bir ücret ödeyerek birden fazla oyuna erişebildiği PlayStation Plus sisteminin 2021 Mart oyunları açıklandı …

PlayStation Plus 2021 Mart oyunları açıklandı!

PlayStation oyuncularının her ay tek bir ücret ödeyerek birden fazla oyuna erişebildiği PlayStation Plus sisteminin 2021 Mart oyunları açıklandı. Sony tarafından paylaşılan liste ile Mart ayında erişilebilecek oyunlar hakkında bilgi sahibi olduk. Sony’nin hem PS5 hem de PS4 için kullanıma sunmuş olduğu servis bu ay beş yapımı karşımıza çıkarıyor.

PlayStation Plus 2021 Mart oyunları

Ücreti aylık 40TL, üç aylık 100TL ve 12 aylık 240TL olan sistem hem online oyun oynamaya, hem de her ay farklı oyunlara ek ücret ödemeden erişmeyi sağlıyor. Her ay farklı oyunlar karşımıza çıktığı için listeler hayranlar tarafından dört gözle bekleniyor.

PlayStation Plus 2021 Mart oyunları şu şekilde:

  • Final Fantasy VII Remake (PS4 ve PS5)
  • Remnant: From the Ashes (PS4 ve PS5)
  • Maquette (PS5)
  • Farpoint VR (PS4 ve PS5)
  • Destruction All-Stars (PS5)

Bu oyunlara ek olarak Sony’nin tüm PSN oyuncuları için ücretsiz olarak bir oyun sunduğu “Evde Kal” ekstrası olarak Ratchet and Clank da kütüphanelere eklenebilecek.

Açıklanan oyun listesinin oyuncuların yüzünü güldüreceğini söyleyebiliriz. Şubat ayının listesinde bulunan Destruction All-Stars oyunu bu ay da ücretsiz kalacak. Listedeki en dikkat çeker oyun ise tabii ki Final Fantasy VII Remake oldu. Geçen yıl PlayStation’a özel olarak çıkan ve satış rekorları kıran oyun, 2021 Mart oyunları arasında yer alıyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası