Philips H1 2023 Aqua Trio inceleme!

Philips H1 2023 Aqua Trio neler vadediyor? Tek süpürgede üç temizlik türünü birleştiren H1 2023 Aqua Trio hakkında tüm detaylar videomuzda.

Philips H1 2023 Aqua Trio inceleme!

Philips H1 2023 Aqua Trio neler vadediyor? Philips’in en yeni AquaTrio Kablosuz 9000 Serisi aynı anda hem ıslak hem de kuru temizlik fırsatı sunuyor. Yenilikçi ıslak süpürge, yüksek hızlı döner fırça teknolojisi sayesinde sürekli temiz su akışıyla kendi kendini temizliyor. Islak ve kuru süpürme arasında geçiş yaparak tozları ve kirleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Philips H1 2023 Aqua Trio neler sunuyor?

H1 2023 Aqua Trio, tek süpürgede 3 işlemi birden yapmanıza izin veriyor. Özel su haznesi sayesinde sürekli temiz su akışı sağlıyor. Power Brush fırçaları ise zemine verilen temiz suyu ıslaklık bırakmadan geri emiyor. Bu, kova yoluyla kirli suyu taşıma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

H1 2023 Aqua Trio, ıslak ve kuru süpürme arasında geçiş yapma imkanı tanıyor. Örneğin, Aqua Spin özelliği ile süpürgeyi yalnızca kuru süpürmeye alarak istediğiniz zemini temizleyebilirsiniz. Üçlü temizliğin nasıl çalıştığını ve daha fazlasını yukarıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

Süpürgenin alt tarafında yer alan LED ışık ve özel kuru süpürme desteği sayesinde zemindeki kirleri görmek kolaylaşıyor. Philips, AquaSpin teknolojisinin her harekette tozu ve kiri yüzde 98’e varan oranda topladığını ifade ediyor.

Ayrıca LCD ekranıyla temizlik boyunca süpürgenin su haznesi, fırçanın durumu gibi tüm detayları görebilirsiniz. Ayrıca temizlik sonrasında ise yaptığınız temizliği kontrol edebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası