Mi 6 Mercury Silver nasıl görünüyor?

Xiaomi’nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı sınırlı sayıda üretilecek olan Xiaomi Mi 6 Mercury Silver Edition, yeni görselleriyle karşımızda.

Mi 6 Mercury Silver nasıl görünüyor?

Ülkemizde de oldukça popüler olan Xiaomi, geçtiğimiz günlerde amiral gemi modelinin yeni bir sürümünü tanıtmıştı. Sınırlı sayıda üretilecek olan Xiaomi Mi 6 Mercury Silver, yepyeni detaylı görselleriyle ve kutu açılım videosuyla karşımızda.

İşte Xiaomi Mi 6 Mercury Silver!

Sadece 100 adetle sınırlı olacağı açıklanan Xiaomi Mi 6 Mercury Silver modeli oldukça merak uyandırdı. Aynaya benzeyen parlak gümüş rengi oldukça şık dururken, yüksek fiyatı ve sınırlı üretim olması Xiaomi hayranlarını üzdü.

Xiaomi Mi 6 Mercury Silver, 3 Ağustos tarihinden itibaren satın alınabilir olacak. Fiyat tarafında ise diğer modellere kıyasla daha yüksek bir fiyatla 3999 Yuan yani yaklaşık olarak 592 dolara satışa çıkacak olan modelin teknik özelliklerinde ise bir değişiklik bulunmuyor.

Kutusunda ise modele özel birkaç ek broşür yer alırken ekstra bir ürüne yer verilmemiş. Sınırlı sayıda üretilecek olması ise modelin karaborsaya düşeceğinin kesin kanıtı diyebiliriz.

Genelde saniyeler içinde biten Xiaomi stokları, yeni modelde aynı kadere paylaşacaktır diye düşünüyoruz.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/xiaomi-mi-6-mercury-silver-edition-nasil-gorunuyor-83959

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası