Huawei Watch 4 teknik özellikleri belli oldu!

23 Mart tarihinde tanıtılması beklenen Huawei Watch 4 teknik özellikleri belli oldu! Akıllı saat için işte detaylar..

Huawei Watch 4 teknik özellikleri belli oldu!

Huawei’nin 23 Mart tarihinde Watch 4 modelini pazara sürmesi bekleniyor. Akıllı saat, LTE bağlantısı için 3C (Çin Zorunlu Sertifikasyonu) aldı. Bu sertifikanın çıkmasıyla birlikte birçok özellik de belli oldu. Peki, LTE bağlantısı için sertifikanın anlamı nedir ve akıllı saat için neler bekliyoruz? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Huawei Watch 4 teknik özellikler

Huawei Watch 4, LTE bağlantısı için 3C yani Çin Zorunlu Sertifikasyonu aldı. Sertifika üzerinde akıllı saatin ARC-AL00 modeli olduğu belirtiliyor. Ek olarak akıllı saatin LTE 4G bağlantısı ve 5W hızlı şarj özelliğine sahip olacağı bilgisi mevcut.

WiFİ Alliance, Huawei Watch 4 dışında ek olarak MMDS-AI10 ve MDS-AL00 modelleri için de sertifika yayınladı. Sertifikalardan ilkinin (ARC-AL00) Watch 4 modeli, son ikisinin de Watch 4 Pro olduğu onaylandı. (MMDS-AI10 ve MDS-AL00)

Öte yandan belirtmek gerekiyor ki akıllı saatlerin SIM kartı özellikli olmasından kaynaklı vergi de burada öne çıkıyor. 3C sertifikası görülen cihaz, Uydu Bağlantısı teknolojisine de sahip olacak. Böylece telefonun olmadığı durumlarda akıllı saatle mesaj göndermek mümkün hale gelecek.

Ek olarak akıllı saat için ortaya çıkan başka bir rapora göre Huawei Watch 4 tasarımında süper kaliteli zirkonyum malzeme kullanılacak. Fakat dayanıklı olmasıyla önce çıkan zirkonyumun saatin fiyatını yükselteceği tahmin ediliyor. Akıllı saat için tasarım konusunda henüz herhangi bir bilgi mevcut değil.

Huawei, 23 Mart’ta yapılacağı öngörülen etkinlik için kesin bir açıklama yapmadı. Firma, bu etkinlikte etkinlikte ek olarak Huawei P60 serisinde yer alacak Huawei P60, Huawei P60 Pro ve Huawei P60E modellerini de tanıtacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası