Galaxy S21 serisinin batarya kapasitesi ortaya çıktı!

Samsung’un 2021 yılında piyasaya süreceği iki amiral gemisi modeli için detaylar şimdiden açığa çıkıyor. Merakla beklenen Galaxy S21 serisi daha …

Galaxy S21 serisinin batarya kapasitesi ortaya çıktı!

Samsung’un 2021 yılında piyasaya süreceği iki amiral gemisi modeli için detaylar şimdiden açığa çıkıyor. Merakla beklenen Galaxy S21 serisi daha önce batarya kapasitesi ile ilgili bazı dedikoduların hedefi olmuştu. Bu kez bir sertifika kuruluşunun verilerinde Galaxy S21 göründü.

Ortaya çıkan veriler, daha önceki iddiaları destekliyor.

Galaxy S21 serisi batarya kapasitesi sızdırıldı: Beklenen sonuç

Çinli 3C kuruluşu, iki farklı akıllı telefonda kullanılacak olan iki farklı bataryayı doğruladı. EB-BG991ABY ve EB-BG996ABY model isimlerine sahip olan bataryaların sırasıyla Galaxy S21 ve Galaxy S21+ için kullanılması bekleniyor. Bu bataryaların biri 3880 mAh, diğeri ise 4660 mAh olarak belirtilmiş.

Daha önce serideki telefonlardan birinin 4600 mAh kapasitesindeki bataryaya sahip olacağına dair dedikodular ortaya atılmıştı. Alınan bu 3C sertifikası da bu iddiaları doğrular nitelikte. Galaxy S20 serisinin batarya kapasiteleri bir tık daha yüksekti, yeni seride az da olsa bir düşüş yaşandı. Yine de bu düşüşün kullanıma nasıl etki edeceğini söylemek için erken, zira geliştirilen yeni teknolojiler daha verimli oldukları için güç tüketimini azaltıyorlar.

Galaxy S21 ailesinin, büyük kardeşi Galaxy S30 ile birlikte 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkması öngörülüyor.

Bu tabloya bakacak olursak Galaxy S21 serisi batarya kapasitesi ile bekleneni verecek gibi görünüyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası