Exxen, iOS’un ardından Android cihazlara geldi

Yeni yıl ile birlikte dijital yayıncılık serüvenine başlayan yerli platform Exxen çıkışı ile birlikte eleştiri oklarının odağı haline geldi …

Exxen, iOS’un ardından Android cihazlara geldi

Yeni yıl ile birlikte dijital yayıncılık serüvenine başlayan yerli platform Exxen çıkışı ile birlikte eleştiri oklarının odağı haline geldi. Fiyat ve sistemsel sorunların yanı sıra, TV ve mobil uygulama tarafındaki eksiklikler çok tartışıldı. iOS‘un ardından Exxen Android uygulamasına kavuştu.

Exxen Android uygulaması ile mobil taraftaki eksik kapandı

Sistem sorunlarının yanı sıra Android mobil uygulaması bulunmayan platform için mobil uygulama desteği bir haftanın sonunda duyuruldu. Bu sayede Exxen artık televizyon dışında tüm platformlarda erişilebilir hale geldi.

Televizyon üreticileri ile yapılacak olan anlaşma sonucunda uygulama eksikliğinin kısa sürede giderilmesi beklenirken, mobil uygulamaların tamamlanması kullanıcı sayısınını ciddi şekilde artıracaktır. Acu Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Exxen’in ilk üç günde 500 binden fazla kullanıcıya ulaştığını belirtmişti.

Ilıcalı’nın gündeme geldiği konulardan birisi de, Exxen fiyatı oldu. Zira katıldığı bir televizyon programında Exxen’e yapılan yatırımı hatırlatarak platformun 9,90 lira olan reklamlı abonelik fiyatının aslında 40 lira olması gerektiğini söyledi.

Exxen Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Android uygulaması ile birlikte Exxen’in abonelik iptal sorunun da 5 Ocak itibari ortadan kalktığını hatırlatalım. Exxen üyeliklerini iptal etmek isteyen kullanıcılar bu bağlantıdan detaylara ulaşabilir.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası