Elon Musk: Tesla’yı zor günler bekliyor

Elon Musk: Tesla’yı zor günler bekliyor

Kurulduğu tarihten beri önemli sorunlarla karşı karşıya gelen Tesla, özellikle finansal anlamda büyük sorunlar yaşıyor. Her defasında bu sorunları bir şekilde aşan şirket, bu sefer çok daha ciddi bir sorunla karşı karşıya. Elon Musk’ın yaptığı açıklamaya göre Tesla nakit sorunuyla karşı karşıya.

Tesla çalışanları sızıntılara karşı sertçe uyarıldı!

Tesla son zamanlarda şirkete ait gizli bilgilerin sızdırılması nedeniyle oldukça büyük zarar etti. Tesla çalışanları için gönderilen sert uyarı mesajı haberimizde.

Elon Musk: Tesla nakit sorunuyla karşı karşıya!

Şirket içi sızıntılar, maddi sıkıntılar ve otonom sistemlerde yaşanan büyük problemlerle sık sık gündeme gelen Tesla, bu sefer çok daha büyük bir sorunla karşı karşıya. Elon Musk yaptığı açıklamada şirket içi maliyetlerde bir düzenleme yapılmadığı taktirde, Tesla’nın kasasındaki nakitin 10 ay içerisinde tükeneceğini söyledi.

Son zamanlarda yapılan sermaye arttırımlarına rağmen Musk’ın yaptığı açıklamalar, tehlikenin büyüklüğünü de işaret ediyor. Konuyla alakalı olarak çalışanlara mail gönderen Musk, tüm masraflarda önemli düzenlemeler yapılmadığı taktirde şirketin nakitinin 10 ay içerisinde tükeneceğini belirtti.

Şirket otonom sürüş teknolojisinde de önemli sorunlar yaşıyor!

Geçtiğimiz günlerde dördüncü defa ölümcül bir kazaya sebebiyet veren Tesla’nın, son kazası da ölümcül. İlk olarak Mayıs 2016‘da kazaya sebebiyet veren Tesla’nın kaza sayısı her geçen gün artıyor. Bu durum son tüketicinin, otonom araç teknolojilerine karşı, biraz daha mesafeli olmasına sebep oluyor.

https://shiftdelete.net/tesla-nakit-sorunuyla-karsi-karsiya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası