EA, size haber vermeden oyunlarınızı siliyor!

EA’in PC ve Mac bilgisayar için kullanıma sunduğu Origin şimdilerde hayli popüler olsa da yaptığı ilginç işler sizi kızdırabilir. Size haber bile vermeden oyununuzu silmek gibi.

EA, size haber vermeden oyunlarınızı siliyor!

Origin birbirinden güzel klasik Oyunları ayağınıza getiriyor ama uzaktan bakınca çok iyi gibi duran bu sistem, size haber vermeden oyunlarınızı da silebiliyor.

Origin sizin hesabınızı size sormadan kontrol ediyor

Reddit kullanıcısı NettisK, Origin hesabında yaşadığı bir problemi dile getirdi. 2014 yılında Command and Conquer: Red Alert 2 oyununu satın alan kullancı, bu güne kadar hiçbir sorun olmadan oyunu oynamaya devam etmiş.

En son seferde oyunu açmak için Origin hesabına baktığında EA‘in oyunu sildiğini görmüş. Sunucuları geçtiğimiz gün kapayan firma, şimdi de oyunu tamamen Origin hesabından kaldırmış.

2014 yılında satın aldığı oyun silinince çok sinirlenen kullanıcı EA’e mail atmayı da ihmal etmemiş. Yine EA tarafından dişe dokunur bir cevap da alamamış. Yani oyun uçup gitmiş.

Bu olayın ardından özellikle NettisK’in gönderisinin altına birçok insan aynı şikayetle yorum attı. Satın alınan bir oyunu silmek gerçekten çok ilginç bir hamle olmuş. Bakalım EA konu ile ilgili gerçek bir açıklama sunacak mı?

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/ea-size-haber-vermeden-oyunlarinizi-siliyor-76102

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası