Death Stranding 2 için 10 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı!

Death Stranding 2: On The Beach fragmanı yayınlandı. 10 dakikalık oynanış videosunda yeni hikaye ve karakterler anlatılıyor.

Death Stranding 2 için 10 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı!

Sony tarafından düzenlenen State of Play 2024 kapsamında Hideo Kojima’nın yeni oyunundan bilgiler geldi. Death Stranding 2: On The Beach olarak adlandırılacak hayatta kalma-macera oyunu, birçok yeni özellik içeren oynanışıyla merak uyandırıyor.

Death Stranding 2: On The Beach ne zaman çıkacak?

Sony ve Kojima Productions, Death Stranding 2’nin ilk oynanış fragmanını yayınladı. Yaklaşık 10 dakika uzunluğundaki fragman videosu, devam oyunundan neler bekleyebileceğinizi gözler önüne seriyor.

Death Stranding 2: On The Beach için yayınlanan video, Sam Porter Bridges ve diğer karakterlerin hikayesini ele alıyor. Fragile ve Higgs gibi ilk oyundan bildiğimiz karakterlere ye veren fragman, kıyamet sonrasındaki ilerleyişi anlatıyor.

Dünya, bir bebeğin ağzından çıkan uzay gemileri gibi düşmanlarla daha da garip bir hal almış gibi görünüyor. Ana karakter Sam ise düşmanlarla savaşmak için elektro gitar gibi yeni silahlar kullanmasıyla merak uyandırıyor.

Norman Reedus, Léa Seydoux ve Troy Baker oyundaki rollerini canlandırmaya devam edecek. Bu isimlere ek olarak Elle Fanning, Shioli Kutsuna ve yönetmen George Miller da kadroya katıldı. Oyunun 2025 yılında sadece PlayStation 5 için çıkması hedefleniyor.

Hikaye, ilk oyunda birbirine bağlanan bölgelerin etkileşimlerini anlatmaya devam edecek. Yeni uzaylı düşmanlardan birçok engel oyuncuların karşısına çıkacakken, birbirine bağlı toplulukların çatışmaları da ele alınacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası