CS:GO rekora doymuyor! İşte eş zamanlı oyuncu sayısı

Steam eş zamanlı oyuncu rekoru bir kez daha kırıldı. CS:GO anlık oyuncuda neredeyse 2 milyon sayısına ulaştı. İşte detaylar.

CS:GO rekora doymuyor! İşte eş zamanlı oyuncu sayısı

Steam eş zamanlı oyuncu rekorunda yeni bir dönüm noktasına ulaşıldı. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) 1,8 milyondan fazla oyuncuyla kendi rekorunu kırdı. Counter-Strike 2 ve BLAST Paris Major etkinliğinin duyurusuyla savaş oyununa olan ilgi yeniden yükseldi. CS:GO neredeyse her ay kendi rekorunu geçmeyi başarıyor.

Steam için eş zamanlı oyuncu rekoru: CS:GO 1,8 milyona ulaştı

CS:GO, son zamanlarda eş zamanlı oyuncu sayısında rekorlara doymuyor. 6 Mayıs Cumartesi günü itibarıyla oyunda 1.818.773 oyuncu olduğu bildirildi. Bu, oyunun sadece altı hafta önce ulaştığı 1,5 milyon sınırını aştığı anlamına geliyor.

BLAST Paris Major etkinliğinin 8 Mayıs tarihinde başlaması bekleniyor. Hem bu etkinlik hem de yakın zamanlarda yapılan Counter-Strike 2 duyurusu, oyuna yönelik yeni bir dalga yarattı. Ayrıca e-spor müsabakalarındaki başarısını da göz ardı etmemek lazım.

Bir süre önce ortaya çıkan haber, CS:GO’nun yeni bir rekor daha kırdığı gösterdi. “CS:GO Case Tracker” platformu tarafından paylaşılan verilere göre Mart ayında oyuncular tarafından toplamda 39.5 milyon kasa açıldı. Bu rekor, Counter-Strike 2’nin duyurulmasının ardından gerçekleşti.

Öte yandan CS:GO Prime Status Upgrade zamlandı. Uzun süredir 249,95 TL‘ye satılıyordu. Ancak kısa bir süre önce yüzde 10 seviyesinde yapılan zamla birlikte fiyatı 274,95 TL oldu.

Eski Fiyat Yeni Fiyat Zam Oranı
Counter-Strike: Global Offensive 249,95 TL 274,95 TL Yüzde 10

Savaş oyununa yönelik artan talep, yakın zamanda durmayacak gibi görünüyor. Sadece birkaç ay içerisinde kendi rekorunu kıran CS:GO’nun yeni sınırı ise eş zamanlı 2 milyon oyuncu olacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası