Apple Destek uygulaması için yeni güncelleme yayımlandı! İşte değişiklikler

Apple, Destek uygulaması yeni bir güncelleme yayımladı. Bununla beraber yeni bir özellik kullanıma sunuldu. İşte ayrıntılar…

Apple Destek uygulaması için yeni güncelleme yayımlandı! İşte değişiklikler

Apple tarafından sunulan ve ürün sahiplerinin sorularına daha hızlı yanıt bulmasını sağlayan Destek uygulaması için kısa süre önce yeni bir güncelleme yayımlandı. Bu güncelleme ile birlikte uygulama, yeni bir özelliğe kavuştu. İşte yenilikler..

Apple Destek uygulaması için 5.0 sürümü yayımlandı!

Apple Destek uygulaması, kullanıcılara teknik destek, sorun giderme ve ürünler hakkında bilgi sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama, genel tabirle kullanıcılara Apple ürünlerinin kullanımı konusunda rehberlik ediyor.

Apple, bugün iPhone ve iPad kullanıcıları için Destek uygulamasının 5.0 sürümünü yayımladı. Bu sürüm, yeni bir özelliği de beraberinde getirdi. Öyle ki artık uygulama içerisinden, bölgenizde arama yaparak size en yakın servisleri ve sağlayıcıları harita üzerinden görebilirsiniz.

Ayrıca güncelleme ile birlikte Apple Destek’in arayüzü, daha da kullanışlı hale getirildi. Artık aramalarınızı, sohbetlerinizi, rezervasyonlarınızı ve diğer etkinliklerinizi kolayca görüntüleyebilir, ayrıca yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni sürüm, her zaman olduğu gibi performans geliştirmelerini ve hata düzeltmelerini de içeriyor.

Son olaraksa Destek uygulaması, Vietnam’daki Apple kullanıcılarına sunuldu. Aynı zamanda dil seçenekleri arasına Vietnamca da eklendi. Bu güncelleme ile birlikte uygulama, artık toplamda 174 ülkede ve 32 dilde kullanılabilir.

Apple Destek’in yeni özelliklerine erişebilmek için uygulamayı 5.0 sürümüne güncellemeniz gerekiyor. Bunu uygulama mağazası App Store üzerinden yapabilirsiniz. Apple Destek uygulamasının yalnızca, minimum iOS 15.0 veya iPadOS 15.0 işletim sistemlerinde çalışabileceğini belirtelim.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası