9 dilde konuşturan akıllı saat!

Gerçek zamanlı olarak 9 dilde çeviri yapabilen Lingmo Time2Translate akıllı saat ile dil sorunu ortadan kalkıyor. Bin kişiye kadar sohbet desteği de cabası!

9 dilde konuşturan akıllı saat!

Akıllı saat üreticileri rekabette diğerlerinden ayrılmak üzere sundukları farklı özelliklerle bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Lingmo tarafından üretilen Time2Translate akıllı saat, 9 farklı dilde konuşmanız için sizlere yardımcı oluyor.

Lingmo Time2Translate ile dil bariyerleri kalkıyor!

Geçtiğimiz yıl saniyeler içinde çeviri yapan Translate One2One adlı kulaklığı piyasaya süren şirket, bu yıl da üzerinden bütünleşik mikrofon ve hoparlörleri olan bir akıllı saat sunuyor. Time2Translate, bileğinize konuşarak cevapları 2 metre mesafeden bile duymanızı sağlamasıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Ürünle İngilizce, Japonca, Fransızca, Çince, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Portekizce ve Arapça olmak üzere dünyada konuşulan dillerin yüzde 90’ına destek sunulduğunun altı çiziliyor. Keşke Türkçe desteği de olsaydı demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Yapılan çevirilerin ise yüzde 85 doğrulukta olduğunu belirtilmekte. Bunda IBM Watson doğal dil işleme platformu ve Lingmo’nun kendi teknolojisinin rolü büyük. Akıllı saatin önemli bir özelliği de sohbetleri birebir yapmak zorunda olmamanız. Ürünle bin katılımcının olduğu grup sohbetler gerçekleştirme olanağına da sahipsiniz.

Ürün 1.39 inç AMOLED dokunmatik ekran ile geliyor. 4 GB depolama, 512 MB RAM, 2 MP kamera ve 350 mAh batarya ürünün diğer donanımsal özellikleri arasında. Bu batarya sayesinde 13-15 saat bekleme, 4-5 saat kullanım süresi sunulduğunu paylaşılıyor. Saatin Android Wear kullandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü bunun yerine doğrudan Android tercih edilmiş. Lingmo akıllı saati kendi SIM kart slotu ile telefon bağımlılığından da kendini kurtarıyor. Google Haritalar ve Google Play desteği sunulduğunu da belirtelim.

Time2Translate’in siyah kasa ve siyah silikon kayışlı Lifestyle modeli 699 dolar, paslanmaz çelik kasa ve deri kayışlı Executive modeli ise 899 dolar fiyatla Nisan ayında satışa sunulacak.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/lingmo-time2translate-akilli-saat-ozellikleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası