SonTakip

Zelda: Breath Of The Wild 2 duyuruldu

Dün E3 2021 Nintendo Direct etkinliğinde Zelda: Breath Of The Wild 2 duyuruldu. Serinin devam oyunu hayranları heyecanlandırdı. İlk oyun 3 mart …

Zelda: Breath Of The Wild 2 duyuruldu

Dün E3 2021 Nintendo Direct etkinliğinde Zelda: Breath Of The Wild 2 duyuruldu. Serinin devam oyunu hayranları heyecanlandırdı. İlk oyun 3 mart 2017‘de piyasaya sürüldü ve Nintendo Switch için çıkış oyunuydu. Yeni oyun ile birlikte oyunun haritası ve bazı oyun mekanikleri de değişti.

Zelda: Breath Of The Wild çıkış tarihi duyuruldu

Yeni oyunla birlikte oyunun haritası gökyüzünde geçiyor. Ana karakterimiz Link’in modellemesinde de bazı değişiklikler bulunuyor. Saçında ve sağ kolunda bazı değişiklikler var. Yeni oyun mekaniklerinden biri de Link’in zamanı geriye alabilmesi. Sağ kolu sayesinde birçok yetenek kullanımı söz konusu. Link, gökyüzü ve yeryüzü haritası arasında seyahat edebiliyor.Ana karakterin saç kesimi yeryüzü haritasında orijinal halindeki gibi görünüyor. Bu yüzden yeryüzü ve gökyüzü haritası arasında bir zaman çizelgesi olabilir. Bu konu hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Nintendo Direct etkinliğinden çok önce Nintendo Switch Pro‘nun çıkacağı iddia edilmişti. Hatta insanlar bu iddiaya kesin gözüyle bakıyordu. Fakat gerçekleşen etkinlikte Nintendo böyle bir konsol duyurmadı. Yine de Switch Pro‘yu bekleyen kullanıcılar bulunuyor.

The Legend of Zelda: Breath Of The Wild 2, 2022 yılında Nintendo Switch için çıkış yapacak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası