Yenilenmiş iPhone XS ve XS Max satışı başladı

  • 21 Ocak 2020
  • 85 kez görüntülendi.
Yenilenmiş iPhone XS ve XS Max satışı başladı

Apple yeni iPhone’ları piyasaya sürdükten birkaç ay sonra eski modellerin yenilenmiş versiyonlarını satışa sunmayı gelenek haline getirdi. Bu sayede bir telefona 1000 dolar civarında bir para ödemek istemeyenlere fırsat sunuluyor.

Haberin detaylarına geçmeden önce, yenilenmiş telefonların Amerika Birleşik Devletleri ile sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Yasalar gereği markaların ülkemizde yenilenmiş ürünler satması yasak.

iPhone 12 çıkmadan iPhone 13 konsepti!

iPhone SE 2 ile ilgili çıkan sızıntıların ardından 2021 iPhone modelleri hakkında da yeni sızıntı geldi. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Ben Geskin, iPhone 13 özellikleri ve tasarımı ile ilgili bir tweet paylaştı.

Yenilenmiş iPhone XS ve XS Max satışı başladı

ABD’de yaşayan kullanıcılar herhangi bir mağazaya gitmeden, doğrudan Apple’ın internet sitesi üzerinden yenilenmiş iPhone XS veya XS Max siparişi verebiliyor. 64 GB depolama alanına sahip olan XS’in fiyatı 699 dolar, 256 GB depolamaya sahip olan model 829 dolar ve 512 GB’lık modelin fiyatı 999 dolar.

XS Max’ı tercih etmek isteyenlerin ise 64 GB için 799 dolar, 256 GB için 929 dolar ve 512 GB için 1099 dolar ödemesi gerekiyor. Her halükarda ilk satışa sunuldukları Eylül 2018’e kıyasla 300 – 350 dolar arası bir indirim söz konusu.

Apple tarafından yenilenen iPhone’lar yeni bir kutu içerisinde tamamen yeni aksesuarlar ile gelirken, birçok testten geçiriliyor. Bunun yanı sıra cihazların pili ve dış kasası yenilenmiş durumda. Bu nedenle yenilenmiş bir iPhone ile sıfır bir iPhone arasındaki farkı anlamak temel olarak mümkün değil.

https://shiftdelete.net/yenilenmis-iphone-xs-ve-xs-max-satisi-basladi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri