SonTakip

Yeni James Bond oyunu Project 007’den ilk fragman

Film serisiyle oldukça sevilen ve pek çok alanda da karşımıza çıkan James Bond hikâyesi şimdi de IO Interactive imzalı olarak karşımıza çıkıyor …

Yeni James Bond oyunu Project 007’den ilk fragman

Film serisiyle oldukça sevilen ve pek çok alanda da karşımıza çıkan James Bond hikâyesi şimdi de IO Interactive imzalı olarak karşımıza çıkıyor. Kısa süre önce James Bond oyunu Project 007  ismiyle YouTube üzerinden yayımlandı. Fragmanda oyun hakkında ”çok bir ” detay bulunmasa da yine de serinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetiyor.

James Bond oyunu Project 007 geliyor

IO Interactive bildiğiniz gibi Hitman ve Kane and Lynch oyunlarının arkasındaki şirket. IO Interactive, şimdi son oyunları için bir tanıtım fragmanını paylaştı. Yine de görebileceğiniz gibi, Project 007 fragmanında oyuna yönelik pek bir şey yok. Görünüşe göre IO Interactive oyun hakkındaki detayları bir şekilde gizli tutmak istiyor. Bununla birlikte, aslında bu oyunu geliştirmeye başlamamış olmaları da bunun nedenlerinden biri olabilir.

Bu tanıtım fragmanı için elimizdeki tek şey, birisinin (muhtemelen James Bond) bir silahı doldurmasının ve ateşlemesinin kısa bir animasyonu ve sonunda Project 007’nin logosunu ortaya çıkıyor. Tanıtım videosu ile ilgili ilginç olan şey, kameranın aslında silahın içinde olması. Önce silah yüklenirken hazneyi işaret etmesi ve ardından yavaşça namluya doğru kaydırması ve sonunda gün ışığını diğer ucundan görmemizdir.

Ayrıca, silah, James Bond’un onu nasıl yüklediğine ve merminin boyutuna ve şekline (7.62x51mm NATO mermisi gibi görünüyor) bağlı olarak etkili bir tüfek gibi görünüyor. Bununla birlikte, James Bond’un bazı filmlerinde düşmanlarını uzaktan indirmek istediği zaman tüfek ve diğer uzun silahlar kullandığını gördük. Bu, keskin nişancılığın Proje 007’nin oynanışının önemli bir bileşeni olacağını gösteriyor gibi görünüyor, ancak yine de detaylar belirgin değil.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası