SonTakip

Yeni Call of Duty oyunun beta tarihi belli oldu

Kasım ayında oyun severlerle buluşacak Yeni Call of Duty oyunu için beta tarihi belli oldu. Activision tarafından yapılan duyuruda, oyunun …

Yeni Call of Duty oyunun beta tarihi belli oldu

Kasım ayında oyun severlerle buluşacak Yeni Call of Duty oyunu için beta tarihi belli oldu. Activision tarafından yapılan duyuruda, oyunun çıkmasına bir ay kala Ekim ayında başlayacak betadan PS4 kullanıcıları faydalanacak.

Yeni Call Of Duty oyunu için beta tarihi belli oldu

PS4’e özel olarak gerçekleştirilecek beta, oyunun ön siparişini veren herkes için 8 Ekim tarihinde başlayacak. Ayrıca 10-12 Ekim tarihlerinde de tüm PS4 kullanıcılarına açık olarak sunulacak. 15 Ekim tarihinde de PC ve Xbbox platformunda sipariş veren kullanıcılara açılacak olan beta, 17-19 Ekim‘de tamamen açık olarak oynanılabilir olacak.

Beta testleri sırasında tecrübe edilecek modlar açıklanmazken, Charlie Intel sitesinde paylaşılan bilgilere göre geçtiğimiz hafta yapılan PS4 alfa testlerinden daha fazla özelliği deneyimleme imkanı bulacağız. Ayrıca alfa testlerinde aşırı ölçüde güçlendirilmiş olan keskin nişancı silahlarının da beta sürümünde eski haline getirileceği Treyarch tasarımcısı Troy Flame tarafından attığı tweetle doğrulandı.

Adından da anlaşılacağı gibi Soğuk Savaş döneminde geçecek olan oyun, yaşanmış olaylara da yer verecek. Ayrıca oyunun bir kısmının da Trabzon’da geçeceğini belirtelim.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası