Yeni Audi A4, Exynos Auto 8890 işlemciden güç alacak!

  • 02 Haziran 2019
  • 96 kez görüntülendi.
Yeni Audi A4, Exynos Auto 8890 işlemciden güç alacak!

Günümüzde birçok kişi Exynos işlemcilerin sadece telefon ve tabletlere güç verdiğini düşünüyor olsa da, Samsung işlemci alanındaki çalışmalarını son yıllarda önemli ölçüde artırdı. Exynos Auto’da bunun en iyi örneklerinden birisi.

2017 yılından bu yana Samsung’un Exynos işlemcileri Audi’nin otomobillerinde bilgi – eğlence sistemlerine güç veriyor. Her iki şirket arasında devam eden ortaklığın Exynos Auto 8890 isimli işlemci ile daha da pekiştirildiği açıklandı.

2020 BMW 1 serisi tanıtıldı! En güçlü dört silindirli motor!

Otomobil dünyasının gündeminden düşmeyen yenilenen BMW 1 serisi nihayet tanıtıldı. 2020 BMW 1 serisi tasarımdan motora kadar adeta bambaşka bir araç deneyimi sunmayı hedefliyor.

Exynos Auto 8890 yenilenen Audi A4’te kullanılacak!

Bu işlemci yenilenen Audi A4’ün bilgi – eğlence sistemlerine güç verecek. 8 işlemci ve 12 grafik çekirdeğine sahip olan Exynos Auto 8890, Audi’nin modüler bilgi eğlence platformuna (MIB) güç sağlama yeteneğine sahip.

Düşünülenin aksine bu işlemci Audi A4’te yardımcı işlemci olarak yer almayacak. Multimedya oynatma, navigasyon ve araç kontrolü için ana işlem birimi olarak görev yapacak. İşemci dört ekran desteğine sahip olması ile dikkat çekiyor.

Samsung’un Exynos Auto serisi işlemcileri, gelecekte satışa sunulacak olan Audi otomobillere güç vermeye devam edecek. Bunların yanı sıra bu yılın başlarında tanıtımı gerçekleştirilen Exynos Auto V9, Alman otomobil üreticisinin, 2021’de piyasaya sürülecek olan yeni nesil araç içi bilgi eğlence sisteminde kullanılacak.

https://shiftdelete.net/yeni-audi-a4-exynos-auto-8890-islemciden-guc-alacak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası