SonTakip

Yeni Apple Watch beklenen özellik ile gelebilir

Yeni Apple Watch beklenen özellik ile gelebilir

Şirket, 2015 yılından beri üretimine devam ettiği akıllı saatinin yenisini tanıtmak için hazırlık yapıyor. Geçtiğimiz yıl diğer akıllı saatlerde bulunan always-on display ve dahili pusula özelliklerini cihazına dahil eden firma, yeni Apple Watch uyku takip sistemi ile gelebilir.

Apple Watch’a 2.400 TL’lik Hermes kayış aldık!

Apple Watch Series 5 özellikleri ile dikkat çeken bir saat. Aynı şekilde bu saatin aksesuarları da oldukça önemli. Biz de 2.400 TL’lik Apple Watch Hermes kayışı aldık ve denedik…

Yeni Apple Watch ailesi uyku takip özelliği ile gelebilir

Samsung, Fitbit, Xiaomi gibi şirketlerin akıllı saat ve bileklik modellerinde en çok kullanılan özelliklerden biri uyku takip özelliği. Cihaz sahiplerinin daha kaliteli uyku uyumasına yardımcı olan bu özellik ne yazık ki Apple Watch ailesinde bulunmuyor.

2020 yılında yapılacak olan lansmanda tanıtılması beklenen özellik sayesinde Apple Watch kullanıcıları da uyku takip sisteminden yararlanabilecek. Ekim ayında tanıtılması beklenen model birden fazla versiyon ile karşımıza çıkabilir. Yapılan araştırmalar neticesinde akıllı saat piyasasında Apple yüzde 47.9, Samsung yüzde 13.4 ve Fitbit yüzde 11.3 pazar payına sahip.

Tanıtılacak yeni özelliklerle birlikte şirket akıllı saat piyasasındaki pazar payını artırmayı hedefliyor. Tanıtılacak olan yeni cihazın daha hızlı bir işlemciye sahip olması bekleniyor. Ayrıca suya daha dayanıklı tasarım ile gelmesi beklenen cihazın yeni işletim sistemiyle karşımıza çıkacağı söylentiler arasında yer alıyor.

https://shiftdelete.net/yeni-apple-watch-uyku-takip-sistemi-ile-gelebilir

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası