SonTakip

Yakışıklı kulaklık! Logitech G335 inceleme

Oyuncu ekipmanı konusunda oldukça iddialı olan Logitech, G335 model kodlu kulaklığını geçtiğimiz aylarda tanıttı. Hem tasarım hem de kullanım …

Yakışıklı kulaklık! Logitech G335 inceleme

Oyuncu ekipmanı konusunda oldukça iddialı olan Logitech, G335 model kodlu kulaklığını geçtiğimiz aylarda tanıttı. Hem tasarım hem de kullanım deneyimi konusunda beklentileri karşılayan Logitech G335 inceleme videosu ile karşınızdayız.

Beklentileri karşılıyor mu? Logitech G335 inceleme

Bu videomuzda Logitech G335 modelini inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Logitech G335 kablolu kulaklığı satın almak için: https://bit.ly/31PG2l9

Logitech G335 modelinin en dikkat çeken özelliği Discord sertifikasına sahip olması. Günümüzde oyuncular başta olmak üzere birçok kişinin aktif olarak kullandığı Discord, ses aktarımı konusunda belirlediği standardı karşılayan ürünlere sertifika veriyor. Mikrofon performansı oldukça iyi olan Logitech G335 modelinde de bu sertifika mevcut.

40mm sürücülere sahip olan Logitech G335, 20 Hz ile 20 kHz arasındaki frekansları destekliyor. 36 Ohm empedans değerine ve 87,5 dB ses seviyesiyle karşımıza çıkıyor. Kablolu olan Logitech G335, ses kalitesi konusunda beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Şık ve dayanıklı tasarımıyla dikkat çeken modelin kablosu oldukça sağlam. İnce ve dayanıklı olan kablo 1.8 metre uzunluğa sahip.

Kablo dahil 240 gram ağırlığa sahip olan modelin boyutları ise 189 mm x 180 mm x 79 mm olarak belirtilmiş. Kutu içeriğinde ise G335 kulak, Y ayırıcı olarak tabir edilen ayrı mikrofon ve kulaklık jakları için aparat ve kullanım kılavuzu bulunuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası