SonTakip

Xbox Series S indirime girdi: İşte yeni fiyatı

Microsoft’un uygun fiyatlı oyun konsolu, yine indirime girdi. Xbox Series S fiyatı indirim ile 4 bin lira barajının altına indi. Ayrıca …

Xbox Series S indirime girdi: İşte yeni fiyatı

Microsoft’un uygun fiyatlı oyun konsolu, yine indirime girdi. Xbox Series S fiyatı indirim ile 4 bin lira barajının altına indi. Ayrıca tüketicilerin, bu fiyatın altında, oyun konsolunu 3 ay Game Pass üyeliğiyle alma şansı da var.

Xbox Series S fiyatı 4 bin liranın altına geriledi

Uygun fiyatlı oyun konsolu iddiasıyla yola çıkan Series S, Türkiye’de 5.399 TL fiyatla çıkış yaptı. Ancak cihazın fiyatı zamanla düşüş gösterdi. Vergi indirimi sonrasında 4.499 TL’ye satılan cihaz için yeni bir indirim daha geldi.

Diğer yandan tüketicilerin, Series S’i 4 bin liranın altına ve 3 aylık Game Pass üyeliği ile alma şansı da var. Hepsiburada’da konsol, 3.951 TL fiyatla satılıyor ve 3 ay Game Pass hediye ediliyor. Ürünü görmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ayrıca ürün, Amazon tarafında da 4 bin liranın altında bir fiyata düşmüştü. Ancak 3.820 TL fiyatla satılan ürün için stoklar kısa sürede tükendi.

Xbox Series S teknik özellikleri

Series S’in özellikleri, Series X kadar vaatkar değil. Ancak 1080 piksel çözünürlükte, 60 FPS oyun deneyimi için yeterli donanıma sahip. Cihazın teknik özellikleri ise şöyle:

– İşlemci: 8 çekirdekli Zen 2 – 3.6 GHz (7nm)
– Ekran Kartı: 4 TFLOP, AMD RDNA 2
– Bellek: 10 GB GDDR6
– Depolama: 512 GB NVMe SSD
– Performans: FHD 60 FPS veya 120 FPS

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası