SonTakip

Windows 10 ve 11’i yanınızda taşıyabilirsiniz!

Günümüzde bilgisayarların en iyi performansı göstermesi ve işletim sistemlerinin programlardan dosyalara kadar her şeyi en hızlı şekilde …

Windows 10 ve 11’i yanınızda taşıyabilirsiniz!

Günümüzde bilgisayarların en iyi performansı göstermesi ve işletim sistemlerinin programlardan dosyalara kadar her şeyi en hızlı şekilde açabilmesi için SSD diskleri tercih ediyoruz. Windows 10 ve yakında piyasaya sürülecek olan Windows 11 ile büyük bir yol kat edilirken, bu işletim sistemlerini yanınızda taşıyabileceğinizi biliyor muydunuz?

İşletim sistemlerinin harici disklere / belleklere yüklenmesi konusunda çeşitli çözümler uzun süredir piyasada. Ancak hem Mac hem Windows için çeşitli seçenekler sunan ve bu alanda birden fazla özelliği barındıran bir yazılıma her zaman ihtiyaç duyulabiliyor.

OS2Go: Windows 11’i USB bellek ile yanınızda taşıyın

EaseUS OS2Go yazılımı sayesinde USB bellek veya harici diskinizin içerisine Windows 10 / 11 işletim sistemlerini kurarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu yazılımın en stabil çözümlerden birisi olmasının başlıca sebebi, Windows To Go‘yu yani Microsoft tarafından işletim sistemini cebinizde taşımayı sağlayan özelliği doğrudan desteklemesi.

Üstelik yazılımın yetenekleri bunlarla sınırlı değil, OS2Go sayesinde Mac işletim sistemi ile çalışan cihazlarda kullanmak üzere Windows kurulum USB’leri hazırlayabilirsiniz.

Bu sayede Bootcamp ile Mac’e Windows kurmak veya yanınızdaki bir PC için kurulum diski hazırlamak konusunda çok daha hızlı olabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası