SonTakip

Windows 10 21H2 güncellemesi için sürpriz tarih!

Microsoft sorunlarla karşımıza çıkan Windows 10 20H2 güncellemesi ile kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmıştı. Şimdi ise Microsoft’un Windows …

Windows 10 21H2 güncellemesi için sürpriz tarih!

Microsoft sorunlarla karşımıza çıkan Windows 10 20H2 güncellemesi ile kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmıştı. Şimdi ise Microsoft’un Windows 10 21H1 ve 21H2 güncelleme tarihlerinde değişikliğe gideceği ortaya çıktı.

Windows 10 21H2 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Microsoft, Windows 10 güncellemeleri için yılın yarısına yani Nisan ve Mayıs aylarında büyük güncellemeleri yayınlıyor. Hataları ortadan kaldıran ve küçük yenilikler yapan diğer güncellemeyi ise Ekim-Kasım ayları gibi kullanıcılara dağıtıyor.

Ancak ortaya çıkan bilgilere göre Windows 10 21H1 güncellemesi beklendiğinin aksine küçük başlı değişimlerin yapılacağı bir güncelleme olacak. Asıl sistem güncellemesi ise 21H2 koduyla Ekim ve Kasım aylarında karşımıza çıkabilir.

Bu gecikmenin sebebleri tam olarak bilinmese de, Microsoft’un halen 20H2 güncellemesi hatalarıyla uğraştığı ve yeni büyükl güncelleme için daha yeni yeni çalışmaların başlatıldığı yönünde.

Bu işletim sistemi güncellemesinin, klasik Dosya Gezgini, Windows Başlat Menüsü, İşlem Merkezi ve hatta görev çubuğundaki iyileştirmelerle birlikte Microsoft’un yeni Sun Valley kullanıcı arayüzü ile birlikte gönderilmesi bekleniyor.

Bu yeni kullanıcı arayüzü Sun Valley, Windows 10 için yapılmış en büyük görsel değişim olarak karşımıza çıkabilir. Henüz kullanıcı arayüzü hakkında yeterli bilgi olmasa da, şimdiye kadar ortaya çıkan bazı görseller, gerçekten de yeni bir Windows deneyimi bizi bekliyor gibi görünüyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası