SonTakip

Wi-Fi hızınızı iki katına çıkaracak yeni bir yöntem bulundu

Günümüzde en çok kullandığımız teknolojilerden biri kablosuz bağlantı türleri. Artık internet olmadan ilerleyemediğimiz günümüzde, yaşadığımız …

Wi-Fi hızınızı iki katına çıkaracak yeni bir yöntem bulundu

Günümüzde en çok kullandığımız teknolojilerden biri kablosuz bağlantı türleri. Artık internet olmadan ilerleyemediğimiz günümüzde, yaşadığımız sorunlar da bulunuyor. Ev ve iş kullanıcılarının Wi-Fi bağlantısı sırasında yaşadığı sorunlar oldukça can sıkıcı bir hal alabiliyor. Tam bu noktada, yeni ortaya çıkan bir yöntemle gün içerisinde yavaşlayan kablosuz bağlantınızı Wi-Fi XtraBoost ile iki katına çıkarabilirsiniz.

Wi-Fi hızınızı iki katına çıkaracak yeni bir yöntem bulundu

İnternet servis sağlayıcıları, yüksek paket hızı kullanan müşterilerine internet bant genişliğinin bir kısmını ayırıyor, böylece daha düşük hız kullanan müşterilerin paydası daraldığından, internet hızları da maalesef istenen performansa ulaşamıyor.

Daha ucuz fiyatlı internet kullanan müşterilerin yaşadığı bir başka büyük sorun da, bant genişliğinin yoğun kullanıldığı saatlerde –özellikle akşamları ve hafta sonları– internet hızları daha da yavaşlıyor.

Türkiye’de en büyük ISS’lerden birinde çalışan eski bir mühendis, bu konuda yapılanların müşteriler açısından haksız olduğunu düşündü ve ISS’nin hız kısıtlamasını atlayan bir cihaz geliştirdi.

Küçük bir kutu olan Wi-Fi XtraBoost içerisinde iki adet kablosuz yönlendirici ile güçlü bir amplifikatör bulunuyor.

Evde kullanılan Wi-Fi bağlantı hızını 2-3 kata kadar artırdığı görülen bu mini cihazın adı Wi-Fi XtraBoost olarak açıklandı. Ortamdaki tüm ölü noktaları ve sinyali engelleyen kalın yapıları atlayabilen bu araç, teknik bilgi gerektirmeden kolayca kullanılabiliyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası