SonTakip

WhatsApp, Facebook ve Instagram’a erişim sorunu yaşanıyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları Facebook, WhatsApp ve Instagram‘a erişim sorunu yaşanıyor. Son birkaç saattir ağır olarak çalışan …

WhatsApp, Facebook ve Instagram’a erişim sorunu yaşanıyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları Facebook, WhatsApp ve Instagram‘a erişim sorunu yaşanıyor. Son birkaç saattir ağır olarak çalışan bu uygulamalar şu anda kullanılamıyor.

WhatsApp, Facebook ve Instagram çöktü

Kullanıcılardan gelen raporlara göre WhatsApp’ın web sürümü kullanılamazken, Facebook ve Instagram’ın ise mobil uygulamalarında erişim sorunu var. Bu sorunların global mı yoksa sadece Türkiye’de mi yaşandığı bilinmiyor. Şu an için bununla ilgili henüz resmi bir açıklamada yapılmadı.

Güncelleme

Kısa süreli yaşanan kesintilerin ardından tüm uygulamalar yeniden erişime açıldı. Özellikle WhatsApp Web‘de yaşanan kesinti şu an stabil hale gelirken, aynı şekilde Facebook ve Instagram’da da her şey normale döndü.

Sosyal medya uygulamalarında arada bir bu şekilde kesintiler olmaktadır. Ancak bu bazen global olarak yaşanırken, bazen ise belirli noktalarda görülebiliyor. Şu anda bu kesinti çoğu ülkeyi etkilemezken sorunun yalnızca Türkiye’de yaşandığına dair söylentiler var. Neyse ki tüm uygulamalar yavaş yavaş normale dönmeye başladı ve erişim sorunu da çözüldü.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası