SonTakip

WebOS işletim sistemli Skytech televizyon inceleme

Fiyat performans dengesiyle iddialı bir akıllı televizyonu mercek altına aldık. Skytech ST-5540US 55 akıllı televizyon inceleme videosunda …

WebOS işletim sistemli Skytech televizyon inceleme

Fiyat performans dengesiyle iddialı bir akıllı televizyonu mercek altına aldık. Skytech ST-5540US 55 akıllı televizyon inceleme videosunda cihazın yeteneklerini açıkladık. Özellikle WebOS işletim sistemiyle dikkat çeken ürün, Türkiye’de üretiliyor.

Türkiye’de üretilen Skytech akıllı televizyon incelemesi

İlk olarak Skytech’in akıllı televizyonunda öne çıkan WebOS işletim sistemine değinelim. Linux temelli işletim sistemi WebOS’i Palm geliştirdi ancak 2013’te LG satın aldı. Skytech ise bu işletim sistemini LG ile yaptığı iş birliği sayesinde akıllı televizyonuna taşıdı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi videoyla baş başa bırakalım.

Ürünü satın almak için ya da cihazın fiyat bilgisi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Skytech ST-5540US 55 akıllı televizyon inceleme videosunda WebOS’in sağladığı kolaylıkları açıkladık. Özellikle kişiselleştirme noktasında kullanıcıları mutlu edecek işletim sistemi, uygulama zenginliği ile de dikkat çekiyor. Ayrıca televizyon görüntü kalitesi konusunda da iddialı ve 4K çözünürlüğe sahip.

Diğer yandan Skytech markası yerli üreticiler arasında yer alıyor. Firma; akıllı televizyon, elektrikli ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemi gibi teknolojileri İstanbul’da üretiyor. Ayrıca bu ürünleri sadece Türkiye pazarında değil yurt dışındaki birçok ülkede tüketici karşısına çıkarıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası