Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Volkswagen logosu değişiyor!

Alman otomotiv devi Volkswagen kendisiyle özdeşleşmiş olan VW logosunu değiştiriyor. Yeni Volkswagen logosu nasıl olacak? İşte konuyla ilgili yapılan ilk açıklamalar.

  • 23 Nisan 2018
  • 497 kez görüntülendi.
Volkswagen logosu değişiyor!

Alman otomotiv devi Volkswagen’ın ikonik Volkswagen logosu değişiyor. En son 6 yıl önce logosunu değiştiren Volkwagen kendisiyle özdeşleşen “VW” logosunu “daha renkli” yapmak için değişikliğe gidiyor. 

Audi, Bently, Bugatti, Seat, Porsche ve Lamborghini gibi şirketlerin sahibi olan Alman otomotiv devi Volkswagen “Diesel Gate” skandalının ardından yeni bir imaj çalışması başlatmıştı.

Volkswagen’ın pazarlama sorumlusu Jochen Sengpieh katıldığı toplantıda, Volkswagen’ın elektrikli araçlara yöneleceğini ve bu anlamda oluşturacakları yeni kimlikleri için logo değişimi gerçekleştireceklerini açıkladı. 

Volkswagen logosu daha renkli olacak!

2019 yılında ortaya çıkacak olan yeni Volkswagen logosu Volkswagen’ın yeni kimliğini yansıtacak ve “daha renkli” olacak. 2012 yılında logosunu 3 boyutlu olacak şekilde değiştirilen Volkswagen’ın logosu 1939 yılından beri orijinal logoya sadık kalınarak ufak dokunuşlarla değiştirilmişti. 

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/volkswagen-logosu-degisiyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik