SonTakip

Twitter, kullanıcıların canını sıkan sorunu çözmeye çalışıyor

Son dönemde Twitter kullanıcıları uygulamada gezinirken kaybolan tweet’ler ile karşılaşmaya başladı. Tam okuma esnasında paylaşımın …

Twitter, kullanıcıların canını sıkan sorunu çözmeye çalışıyor

Son dönemde Twitter kullanıcıları uygulamada gezinirken kaybolan tweet’ler ile karşılaşmaya başladı. Tam okuma esnasında paylaşımın kaybolmasından şikayet etmeye başlayan kullanıcılara destek Twitter Support’dan geldi.

Twitter sorunun farkında

Var olan sorunun farkında olduğunu bildiren şirket, konuyla alakalı çalışmasına dair açıklama yayınladı. Zaman çizelgesinin otomatik olarak yenilenmesi sebebiyle okumanın ortasında gözden kaybolan Tweet’lere değinen Support, bunun sinir bozucu bir deneyim olduğunun farkında olduklarını ifade etti.

Twitter hesabı üzerinde konu hakkında paylaşım yapan Support, “Zaman çizelgesi otomatik olarak yenilendiğinde okumanın ortasında gözden kaybolan Tweetler’in farkındayız. Bunun sinir bozucu bir deneyim olduğunu biliyoruz, bu yüzden bunu değiştirmek için çalışıyoruz. Önümüzdeki iki ay içinde, Tweetlerin kaybolmaması için size gösterme şeklimize ilişkin güncellemeleri kullanıma sunacağız.” notunu paylaştı.

Kullanıcı deneyimini ciddi ölçüde etkileyen sorunu, Twitter’ın en kısa sürede çözüme kavuşturması bekleniyor. Özellikle uygulamayı sık sık kullananların başını ağrıtan sorun kullanıcıların tepkisini çekmiş durumda.

Ek olarak yapılacak olan çalışmanın ve yaşanan sorunun arka planından da bahseden Twitter Support, Arka plan: Devam eden akışa cevaplar eklendikçe bir Tweet zaman çizelgesinde yukarı doğru hareket ederdi. Bazı akışlar hızlı bir şekilde gelişebildiğinden, bu, o gönderide aynı Tweet’in tekrarlandığını görmemenizi sağladı. Yeni düzenleme ile değişikliklerimiz gönderinizi aktif tutacak ve Tweet’lerin okuma sırasında kaybolmasını önleyecek.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası