SonTakip

Twitter, beklenen özelliğini aktif etti

Geçtiğimiz haftalarda Jane Manchun Wong, Twitter’ın Tip Jar (Bahşiş Kutusu) özelliğini test ettiğini açıkladı. Twitter bugün yeni özelliğini bazı …

Twitter, beklenen özelliğini aktif etti

Geçtiğimiz haftalarda Jane Manchun Wong, Twitter’ın Tip Jar (Bahşiş Kutusu) özelliğini test ettiğini açıkladı. Twitter bugün yeni özelliğini bazı hesaplar için aktif ettiğini duyurdu.

Twitter Bahşiş Kutusu özelliği kullanıma sunuldu

Birçok kullanıcının merakla beklediği Bahşiş Kutusu özelliği nihayet aktif oldu. Şimdilik belirli kullanıcılar için aktif edildiğini belirten şirket, yeni özelliğini hem iOS hem de Android kullanıcılarının kullanımına sundu. Henüz Twitter web sürümünde yer almayan özellikğin yakın zamanda aktif olacağı tahmin ediliyor.

Twitter Bahşiş Kutusu özelliği kullanıma sunuldu

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, gazeteciler, uzmanlar ve içerik oluşturucular ile sınırlı olan Bahşiş Kutusu özelliği sadece İngilizce dil seçeneğini kullanan kişiler tarafından görülebilecek. Firmanın Bahşiş kutusu özelliğini yakın zamanda diğer dil seçenekleri için de aktif edeceği düşünülüyor.

Kullanıcılar, takip et butonunun yanında bulunan para ikonuna tıklayarak özelliğin aktif olduğu kişilere bahşiş verebilecek. Ayrıca kullanıcılar, bahşiş vermek için Bandcamp, Cash App, Patreon, PayPal ve Venmo ödeme yöntemlerinden birini seçebilecek.

Türkiye’de yaşayan Twitter kullanıcıları Paypal ile ödeme yapamadığı için şirketin herhangi bir alternatif ödeme yöntemi ekleyip eklemeyeceği henüz bilinmiyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası