SonTakip

Twitter, Android için nihayet o özelliği getiriyor

Twitter Android için paylaşma özelliği geliyor. Twitter’ın uygulamanın dışında paylaşım butonu sayesinde, birisine Twitter paylaşımlarını …

Twitter, Android için nihayet o özelliği getiriyor

Twitter Android için paylaşma özelliği geliyor. Twitter’ın uygulamanın dışında paylaşım butonu sayesinde, birisine Twitter paylaşımlarını göndermek kolay hale geliyor. Bu özellik iOS kullanıcıları için daha önce sunulmuştu. Şimdi ise milyonlarca Android kullanıcısına aslında çok ”basit” olan bu özellik geliyor.

Twitter Android için paylaşma özelliği işlevsellik sunuyor

Twitter, erişimini diğer uygulamalara da genişletmek istiyor. Daha kolay erişilebilir ve paylaşılabilir seçenekleri deneyen Twitter çok değil ağustos ayında iOS kullanıcıları için yenilenmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip yeni ”Paylaş” özelliğini tanıtmış ve kullanıma sunmuştu.

Bu açılır menü aracılığıyla Twitter kullanıcıları, beğendikleri paylaşımları diğer farklı uygulamalarda da sevdikleri kişilerle paylaşabiliyor. Özellikle Twitter kullanmayan arkadaşına WhatsApp üzerinden paylaşımlar göndermek isteyen Android kullanıcıları için oldukça keyifli bir özellik olacak.

Söz konusu paylaşıma özelliğinin potansiyelini kısa sürede keşfeden Twitter, iOS ardından Android kullanıcılarına özelliği genişletmiş oluyor. Twitter’ın çok yakın zaman içinde bu özelliği kullanıma açacağı belirtiliyor. Twitter Android için paylaşma özelliği ile daha fazla kişiye paylaşımların ulaşması bekleniyor.

Yine de bazı eleştiriler yapılıyor. Zira Instagram’ın iOS kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunduğu söyleniyor ve Twitter’ın da bu yeni özelliği ilk olarak iOS kullanıcılarına sunması Android kullanıcılarını gücendiriyor gibi duruyor. En azından sosyal medya üzerinden yapılan eleştiriler genellikle bu yönde oluyor.

İşte özelliğin görünümü bu şekilde olacak:

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası