SonTakip

TLOU: Remastered için yeni güncelleme!

TLOU: Remastered için Naughty Dog bir güncelleme yayınladı. Ünlü oyun geliştiricisi yayınladığı yama ile birlikte oyundaki yükleme sürelerini …

TLOU: Remastered için yeni güncelleme!

TLOU: Remastered için Naughty Dog bir güncelleme yayınladı. Ünlü oyun geliştiricisi yayınladığı yama ile birlikte oyundaki yükleme sürelerini oldukça kısalttı. Sanırım bu duruma da en çok sevinen speedrun yapanlar oldu.

TLOU: Remastered yükleme süreleri kısaldı

Naughty Dog yayınladığı güncelleme ile birlikte oyundaki yükleme sürelerini oldukça kısalttı. Güncelleme öncesi 1 dakika 30 saniye süren yükleme süresi, güncellemeden sonra 13 saniyeye düştü. PlayStation 4 Speedrun topluluğunun üyesi olan Anthony Calabrese, 1.11 yaması sayesinde yükleme sürelerinin neredeyse ortadan kalktığını bildirdi. Oyunu oynayanlar özellikler yükleme sürelerinin uzunluğundan şikayetçiydi, yeni güncelleme bunu ortadan kaldırmış oldu. ElAnalistaDeBits YouTube kanalı yorumlarda, yükleme süresindeki bu kısalık, “Naughty Dog ekibinin PS5 üzerindeki yaptıkları optimizasyon çalışmalarından kaynaklanıyor.” açıklamasında bulundu. Naughty Dog, PlayStation 4 üzerinde böyle bir yükleme süresi yakaladıysa, PlayStation 5 üzerinde daha az yükleme süreleri yakalayabilir.

ElAnalistaDeBits YouTube kanalının yayınladığı video’da bunu daha net bir şekilde görebiliyoruz. Videonun sol tarafında eski sürümden, sağ tarafında ise yeni sürümden yükleme sürelerini görüyoruz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası