The Walking Dead Geri Dönüyor!

Telltale Games’in geliştirdiği The Walking Dead: The Game, üçüncü sezonu ile geri dönüyor. Clementine’ın hikayesine kaldığımız yerden devam edeceğiz. İşte ilk detaylar!

  • 10 Haziran 2016
  • 572 kez görüntülendi.
The Walking Dead Geri Dönüyor!

Telltale Games‘in yükleşine sebep olan en etkili ve en önemli oyunlarından biri The Walking Dead: The Game‘in yeni sezonu, 12 Haziran 2016 günü E3 2016‘da gösterime sunulacak. Böylelikle yeni sezon ile ilgili ilk tanıtım videosu, görseller ve bilgiler gelecek.

Yaklaşık olarak 1.5 seneden beri kendini sessizliğe bürüyen The Walking Dead‘in ikinci sezondan beri firma sadece Game of Thrones: The Game, Minecraft: The Game ve Tales from the Borderlands gibi oyunlara odaklanmıştı.

Bu zaman içerisinde de üçüncü sezonun geleceği onaylanan The Walking Dead için geçtiğimiz sene ise The Walking Dead: Michonne adlı mini oyun duyurulmuş ve diziden de tanıdığımız Michonne‘un geçmişini konu almıştı.

Serinin yazarlarından Robert Kirkman‘ın da imzası bulunan yeni sezonda, Clementine‘ın hikayesine kaldığımız yerden devam edeceğiz.

2012 senesinde tüm bölümleri tamamlanan The Walking Dead: Season 1‘in, o sene içerisinde piyasadaki yerini alan Diablo 3, Max Payne 3, Hitman: Absolution, Far Cry 3, Call of Duty: Black Ops 2 gibi büyük oyunlara rağmen ayakta kalmayı ve yılın oyunu olmayı başarmıştı. Hatta Adventure tarzı oyunların yükselişindeki en büyük etken olmuştu.

 

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/the-walking-dead-geri-donuyor-72289

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası