Televizyondaki Google Stadia arayüzü paylaşıldı

  • 11 Kasım 2019
  • 32 kez görüntülendi.
Televizyondaki Google Stadia arayüzü paylaşıldı

Daha önce fiyatı ve tüm özellikleri resmen açıklanan Google Stadia’nın mobil uygulaması birkaç gün önce Google Play Store’daki yerini aldı. 19 Kasım günü kullanıma sunulacak platformun nasıl göründüğü şimdiden ortaya çıktı. Google Stadia arayüzü kendini gösterdi.

Google Stadia Android uygulaması sunuldu

Platforma sayılı günler kala uygulama da uygulama marketindeki yerini aldı. Google Stadia Android uygulaması yayınlandı. Sırada iOS ekosistemine geldi…

Televizyondaki Google Stadia arayüzü paylaşıldı

Google Stadia ilk aşamada ne yazık ki ülkemizde faaliyete başlamayacak. Ancak, yine de platformun arayüzü oldukça merak ediliyor. Google Stadia arayüzü yapılan bir paylaşımla birlikte kendini gösterdi. Televizyon ekranında nasıl göründüğünü böylelikle belli oldu.

Paylaşılan videoda Worm Game isimli oyun dikkat çekiyor. Arayüze baktığımızda büyük bir kapak resminin son oynanan oyunu gösterdiğini söyleyebiliriz. Büyük kapak resminin altında ise kullanıcının oyunları sıralanıyor. Sağa ya da sola kaydırarak oyunların arasında gezmek mümkün gibi görünüyor. Mevcut seçimi vurgulamak için ise turuncu bir çerçeve kullanılıyor. Ayrıca, ‘Oyunlarınız’ kısmındaki sıralamanın son açılan oyundan geriye doğru olduğuda belirtiliyor.

Seçili oyun olan Worm Game‘e baktığımızda oyunun sol alt köşesinde kırmızı bir PRO yazısı görüyoruz. Bu yazı oyunun, aylık 9.99 dolarlık Stadia Pro aboneliğini ile oynanabilen bir oyun olduğunu işaret ediyor. Bu arada Worm Game’in klasik Yılan oyununa benzeyen, demo bir oyun olabileceği ihtimali de bulunuyor.

Stadia, 19 Kasım günü oyunculara sunulacak.

https://shiftdelete.net/televizyondaki-google-stadia-arayuzu-paylasildi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri