SonTakip

Telefon fiyatları artacak: Realme sebebini açıkladı

Akıllı telefon pazarının genç markalarından Realme, 2021’in ikinci yarısı için dikkat çekici bir iddia öne sürdü. Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi …

Telefon fiyatları artacak: Realme sebebini açıkladı

Akıllı telefon pazarının genç markalarından Realme, 2021’in ikinci yarısı için dikkat çekici bir iddia öne sürdü. Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi, telefon fiyatları artacak dedi. Ayrıca Qi, beklentisinin nedenini açıkladı.

Telefon fiyatları, ham maddeden dolayı artacak

2021 yılı stratejisini geçtiğimiz günlerde duyuran Realme, bu kez kötü bir haberle karşımıza çıktı. Marka iki yeni amiral gemisini duyuracağı zaman dilimi için tüketicileri üzecek beklentisini açıkladı. Şirket, sebep olarak ise ham maddeyi işaret etti.

Telefon fiyatları artacak diyen Realme yetkilisine göre, bu duruma yonga setleri ve bataryalar neden olacak. Diğer yandan marka, arz talep dengesinin de durumu etkileyeceğini belirtti. Özellikle fiyat performans ürünleriyle popüler olan Realme’den bu tahminin gelmesi, telefon alacak kişileri üzecektir.

Diğer yandan marka, 2021 yılında da gelişimini ve büyümesini sürdürmek istiyor. Bu kapsamda; şirket satış ağını geliştiriyor ve satış sonrası hizmet noktalarını artırıyor. Özellikle Çin’de atılan bu adımların, global pazara da yansıması olacaktır.

Realme’nin önümüzdeki aylarda tanıtacağı iki yeni amiral gemisi için bazı bilgiler de mevcut. Şirket; hem Qualcomm hem de MediaTek işlemcili üst segment telefonlarla karşımıza çıkacak. Bu cihazlardan biri performansa, diğeri de fotoğraf yeteneklerine ağırlık verecek.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası