SonTakip

Tamamen Türk Yapımı Transformers!

Letvision adlı yerli bir şirket Letrons adıyla kendi “Transformers” aracını üretti. Bu yerli harikanın tüm detayları ve videosu haberimizde.

Tamamen Türk Yapımı Transformers!

Transformers artık sadece bir animasyon ya da sinema filmi olmakla kalmayacak. Çünkü bir Türk şirketi olan Letvision, BMW 3 serisi bir otomobili ANTIMON adıyla geliştirmiş durumda.  Şirketin Letrons serisinden çıkan bu otomobil birçok kişinin arzu nesnesi olacak!

Öz hakiki yerli yapım Transformers

Foss Bytes’in haberine göre, 8 ayda 12 mühendis ve 4 destek teknisyeninin vermiş olduğu emekle geliştirilen ANTIMON, normal bir BMW 3 serisi otomobilden bir anda dev bir robota dönüşebiliyor. Öte yandan bu otomobili alıp sürerken bir anda robot haliyle trafikte hava atacağınızı düşünmeyin. ANTIMON sadece uzaktan kumanda ile sürülebiliyor ve robot halindeyken elini kolunu sallayıp konuşmaktan fazlasını yapamıyor. Kendisinin bir Autobot mu yoksa Decepticon mu olduğunu da şu an için bilemiyoruz.

Yerli malı, yurdun malı, herkes onu kullanmalı

Tamamen metal olan ANTIMON’un elektrik motorlu olduğunu ve gelecekte sürülebilir bir versiyon ile gelme olasılığı olduğunu da belirtelim. Ayrıca şirket yeterli fonlamayı bulursa Letrons serisine yürüme yeteneğini de kazandırmak niyetinde.

Şu anda üzerinde çalışılan diğer modellerin isimleri ise; BIZMUT, ARGON, WOLFRAM ve TANFAL. Göğsümüzü kabartan Letvision’un sitesine bu adresten erişebilirsiniz.


Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/tamamen-turk-yapimi-transformers-75498

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası