Steve Wozniak’tan iPhone açıklaması!

Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, iPhone serisi hakkında oldukça dikkat çekici açıklamalarda bulundu. İşte Wozniak’ın insanlar neden iPhone alıyor? sorusuna verdiği cevap!

Steve Wozniak’tan iPhone açıklaması!

Günümüzde Apple’ın kurucusu denildiğinde ilk akla gelen isim 2011 yılında hayata gözlerini yuman ve Teknoloji tarihine adını altın harfler ile yazdıran Steve Jobs olsa da, diğer kurucu ortak Steve Wozniak şirket için günümüzde söz sahibi isimlerden birisi.

6 Şubat 1987 tarihinde Apple’daki tam zamanlı işinden ayrılan Wozniak, buna rağmen halen şirketin hissedarları arasında yer alırken, özellikle iPhone hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Wozniak: iPhone fiyatları gayet normal!

Bir konferansta konuşan Wozniak, Çinli akıllı telefon üreticilerinin üst seviye donanımları oldukça uygun bir fiyata kullanıcılara sunarak son dönemde başarılı çalışmalara imza attığını belirtirken, iPhone fiyatlarının günümüz şartlarında oldukça normal olduğunu ifade ediyor.

Apple’ın iPhone ile birlikte günümüzde kullanıcılara en kaliteli akıllı telefonları sunan firma olduğunu ifade eden Wozniak, cihazın fiyatını sonuna kadar hak ettiğini ve bu nedenle müşterilerin tercihini kaliteden yana yaptığını belirtiyor.

Apple’ın mobil pazarda en büyük paya sahip olmadığının ve Çinli üreticilerin hızla büyümeye devam ettiğinin farkında olan Wozniak’ın açıklamaları, iPhone 8’in satış sunulması ile birlikte daha fazla önem kazanacak.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/steve-wozniak-iphone-konusunda-aciklama-yapti-83678

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası