Steam yeni özelliğini test etmeye başladı!

  • 24 Ekim 2019
  • 123 kez görüntülendi.
Steam yeni özelliğini test etmeye başladı!

Bugün itibariyle yapılan duyuruya göre Steam Remote Play Together özelliği test edilmeye başlandı. Daha öncesinde benzer özelliklerle sunulan bu teknoloji, üzerine eklemeler yapılarak geliştirildi.

Valve çalışanı Christen tarafından yapılan duyuruya göre, platform yeni özelliğini test etmeye başladı. Beta aşamasında kullanıma sunulan özellik, çoklu oyunculu oyunları için sunuluyor.

Steam indirim tarihleri sızdırıldı! Cüzdanları hazırlayın

Steam birçok oyuncunun kullandığı büyük bir platform ve her sene yaptığı indirimler ile yüzlerimizi güldürüyor. Bu yılki Steam indirim tarihleri sızdırıldı.

Steam Remote Play Together özelliğini test etmeye başladı

Sunulan özellikle birlikte Remote Play Together özelliği sayesinde Steam arkadaşlarınızla birlikte yerel eşli oyunları (Co-op), yerel çok eşli oyunlara ve bölünmüş ekranda oynanabilen oyunlara çevrimiçi olarak davetiye gönderebileceksiniz.

İlk olarak Steam Beta Programına katılım sağlamanız gerekmektedir. Beta programına katılmak için yazılım üzerinden ayarlar menüsünü açarak ilgili menüden katılım sağlayabilirsiniz.

Ardından yerel çok oyunculu desteği bulunan bir oyunu başlatmanız gerekiyor. Ardından davet edeceğiniz arkadaşınıza sohbet panelinden sağ tıklayarak Remote Play Together yazısına tıklamanız yeterli.

İşlemi yaptığınız zaman yapacağınız özel ayarlamalar ile birlikte arkadaşınız oyununuzu izleyebiliyor. Dilerseniz fare ve klavye erişim izni verebileceğiniz gibi vermeden sadece izlemesini de sağlayabiliyorsunuz.

Bir nevi canlı yayına bağlanıyormuş gibi bir işlem sunuyor gelen yeni özellik. Ayrıca oyunları oynarken işletim sistemi ayrımı yaşamadan Windows / Mac, Mac / Linux ve Windows / Linux çapraz desteğine de sahip olursunuz.

Bu süreçte sorunlar yaşayabilirsiniz. İlgili programın beta sürümde olmasının en büyük amacı da geri dönüşler alarak bu açıkları gidermek. Söz konusu özelliği hemen test etmek için Steam Beta Katılımcısı olmanız gerektiğini tekrar belirtelim.

https://shiftdelete.net/steam-remote-play-together-ozelligini-test-etmeye-basladi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası