SonTakip

Spotify’a Instagram özelliği geliyor

Çevrimiçi müzik dinleme uygulaması konusunda global olarak öne çıkan isimlerden birisi olarak bilinen Spotify, yeni özellikleri kullanıcılara …

Spotify’a Instagram özelliği geliyor

Çevrimiçi müzik dinleme uygulaması konusunda global olarak öne çıkan isimlerden birisi olarak bilinen Spotify, yeni özellikleri kullanıcılara ulaştırmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de Spotify’a gelecek olan Instagram özelliği ile ilgili detaylar oraya çıktı. Henüz daha resmi olarak isimlendirilmemiş olsa da yakın bir zaman içinde yeni Spotify Hikayeler özelliği de gündemde yer almaya başlayabilir.

Yeni Spotify Hikayeler özelliği geliyor

Video kliplerden sonra şimdi de Spotify’ın yeni bir özellik ile ilgili çalışmalarının detayları ortaya çıktı. Şu an için test sürecinde olan yeni özellik, Instagram tarafında kullanılan Hikayeler özelliği ile aynı şekilde hazırlanmış.

Test sürümünde ortaya çıkan detaylara göre hazırlanmış olan müzik listelerinin başlığının üst bölümünde yeni bir seçenek bulunuyor. Bu bölüm ise Spotify Hikayeler özelliği için hazırlamış. Anlaşıldığı kadarı ile sanatçıların paylaşımları, bu bölümde Hikayeler özelliği şeklinde kullanıcılara ulaştırılmaya başlamış olacak.

Yeni Spotify özelliği şu an sadece müzik listelerinde ve müzik albümleri sayfalarında yer alıyor. Ayrıca test sürecinde olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Yani tüm kullanıcıar şu an yeni Spotify özelliğini kullanamıyor. Ne zaman aktif olarak kullanılmaya başlanacağı konusunda ise henüz daha resmi bir açıklama yapılmış değil.

Önce video klipler sonrasında da yeni Hikayeler özelliği ile Spotify, anlaşıldığı kadarı ile kullanıcıların sosyal medya platformları gibi Spotify’da da yer almasını sağlayacak çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu konuda yeni bilgiler açıklanmaya devam edecektir.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası