SonTakip

Spotify, mobil uygulamasında değişiklikler yaptı

Spotify, güncellemeleriyle uygulamasına yeni görünüm kazandırmaya devam ediyor. Son günlerde birkaç yeni özellik üzerine çalışan şirket, şimdi …

Spotify, mobil uygulamasında değişiklikler yaptı

Spotify, güncellemeleriyle uygulamasına yeni görünüm kazandırmaya devam ediyor. Son günlerde birkaç yeni özellik üzerine çalışan şirket, şimdi mobil tarafında da küçük bir değişiklik yaptı.

Artık Spotify kitaplık bölümü, yenilenen düzeniyle farklı bir tasarıma sahip oldu. Kullanıcılar hem daha dinamik, hem de müzik ve podcast listesinin tek bir alanda olduğu kitaplık listesine kavuştu.

Spotify kitaplık arayüzünü yeniledi

Kaynaklar, Spotify’ın birkaç haftadır ücretli podcast üyeliğini başlatacağını iddia ediyordu. Şirket yeni üyelik için çalışmalarını sürdürürken, bugün yapmış olduğu değişikliklerle de bunu bir kez daha göstermiş oldu.

Yeni kitaplık görünümü başta çok karmaşık gibi duruyor. Ancak Spotify; kullanıcının en çok dinlediği listeleri öne çıkararak kolaylık sağlıyor. Buna ek olarak alternatif seçeneklerle de sıralamayı dilediğiniz gibi değiştirmenize izin veriyor.

Spotify kitaplık arayüzü güncellendi

Güncellenen düzenle birlikte; en sık dinlediğiniz çalma listesi en üste yerleşti. Bunun yanı sıra indirdiğiniz müziklerde yine aynı yerde kalmaya devam edecek. Ancak içerikleri yine manuel olarak dilediğiniz gibi sıralayabileceksiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı olacak.

Şu anda Spotif’nın yeni özelliği bazı ülkelerde kullanıcılara sunuldu. Ancak herkesin güncellenen kitaplık arayüzüne kavuşması en az bir haftayı bulacaktır.

Öte yandan yeni özellikten herkes ücretsiz bir şekilde yararlanabilecek. Fakat çevrimdışı modda indirilen müzikleri görmek için mutlaka premium hesaba sahip olmanız gerekecektir.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası